şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vücut geliştirme hakkında bilgiler veren kişi. youtube kanalı da var.
 • serdar aktolga ile yaptığı vidyolar sayesinde tanıdım ben. gayet iyi içerikler hazırlıyor. yalan yok, abartı yok, polemik yok. youtubeda spor içeriği yapan en samimi, en neyse o adam kendisi.

  beslenme, antrenman, özellikle sakatlıklarla ilgili çoğu lafı kulağımıza küpe oldu. camiadaki bir sürü kişiyi sayesinde tanıdık.

  aha da şöyle iki muhabbet vidyosu da bırakayım kendisinden

  star gym'de öğrenci kafası

  hardcore bodybuilding muhabbeti ft. serdar aktolga, yusuf yılmaz
 • nolur steroid kullanmayın diye videolar yapıp tüm steroidli abilerinin peşinden koşan youtuber.
 • fitness ve çoğu spor üzerine bilgilendirici ve gayet üst kalitede videolar yapan türk youtuber.özellikle serdar hocayla yaptığı videolar ders niteliğindedir.benim için youtube türkiyede ilk 5 kanal içerisinde.severek takipteyiz.
 • cici bebe severler derneği onursal başkanı youtuber. bir de ağır babyface durumu var kendisinde, ilginç kombinasyon oluyor. karb tercihini lezzetli şeylerden yana kullanması takdirimi kazanmıştır, orası ayrı. haşlanmış pirinç nedir lan?!
 • camiada epey ağır tanıdığı olduğunu düşündüğüm youtuber. düşünmesine düşünüyorum ama nasıl olduğuna pek akıl sır erdiremiyorum.

  geçmişinde motor tutkusu yoğun, türlü çeşit spor deneyimi mevcut ve fitness için çok da yer kalmıyor hem vakit, hem tutku, hem konsantrasyon anlamında. bu işi profesyonel olarak yapan insanlarla aynı ortamı paylaşma, onlarla yoğun diyalog kanalı tesis etme işini yapmasını pek mümkün görmüyorum, kesin gözden kaçırdığım bir detay var.
 • serdar aktolga, cenk hoca, ertuğ evrekli, mahmut ırmak gibi isimlerle videolarda boy gösterme işini sıklıkla yapan youtuber. takip ettiğim fitness kanallarını genellikle akademik bilgi için takip ederim, bu abiyi ise konuklarıyla yaptığı muhabbetlerde o peşine düştüğüm bilimin pek de benlik olmadığı tespitlerini yakalayabilmek için takip ediyorum.

  misal; bir yerde okursun "günlük x ihtiyacı bu kadardır, şu işe yarar, şöyle kullanılır" diye, altında da 3 tane makale vardır. sonra x bir 'görmüş geçirmiş' abi konuk olur özgür fitness şeysine ve "ulan evladım, senin metabolizmanla makalede bahsedilen adamınki bir mi? x metabolize edilene kadar sen şu kadar y kaybediyorsun zaten. sana önce şu kadar y lazım"ın kibarca, babacancasını söyleyebilir. bu da akademik arayışlarla elde edilebilecek bir deneyim değil, bu yüzden uzun zamandır takipteyim kendisini.
 • türkiye'nin spor ansiklopedisi. her türlü spor dalıyla ilgili dopdolu bir youtube sayfası var. streoidi su gibi kullandıranlarla savaşması bile ne kadar düzgün bir insan olduğunu gösteriyor. sayesinde çok güzel bilgiler aldım. güzel insanları tanıtıp, onların tecrübelerinden faydalandırıyor bizi sağolsun. düşün ki serdar aktolga sana tavsiye veriyor, çıldırırsın. işte o imkanı bize sağlayan güzel insan.
 • vücut geliştirme camiasının ağır topları ve gerçekten bu işi bilen adamlarla video çeken,bize gerçek ve gerekli bilgileri ulaştıran değerli kişi. bazıları gibi boş beleş işlerle uğraşmayıp direkt yapılması gerekeni yapıyor. teşekkürler özgür gerçel.