şükela:  tümü | bugün
 • eylül 2007'den beri amerika'da yaşayan özgür karaman'ın samimi bir dille ve sohbet havasında bilgilendirici videolarını içeren youtube kanalı.

  buradan buyurabilirsiniz: özgür ile amerika

  özgür karaman, senelerdir yaşadığı bu coğrafyayı, sadece bir amerikan rüyası olarak yansıtıp çarpık ve hatalı bilgiler vermek yerine, olumlu ve olumsuz yönlerini de anlatan, tüm objektifliğiyle insanlara yol gösteren bir gönüllü. evet sadece bir gönüllü. çünkü bugünlerde bu işi ticarete döken, kendi cebini doldurmak için yalan yanlış videolarla bilgi kirliliği yaratan tüccarların sayısı artmış durumda.

  "amerika'daki iş imkanları nelerdir'", "hangi vize türü için ne gerekli", "hayat şartları nasıldır" gibi sorularınız varsa, doğru ve dürüst bilgi istiyorsanız, size tüm bunları kasıntılık yapmadan ve üstelik bizden biri gibi anlatacak samimi bir yüze ihtiyacınız varsa takip edin derim.
 • amerika'nın delaware eyaletinde yaşayan, boylu poslu, koca yürekli bir abimizdir. youtube'da yayın yapan amerika temalı youtuberlar arasında en samimilerinden bir tanesidir. söylediği şeylerde abartı ve yalan yoktur. doğru olan neyse onu konuşur. herkese yardım etmeye bayılır. güzel bir aile babası ve aynı zamanda da eski mankenlerdendir. kısacası adam gibi adamdır.

  youtube kanalı: özgür ile amerika
 • bugün youtube'da rastgele videolarına denk geldiğim amerika'da ikamet eden türk.

  samimi ve içten birine benziyor, diğer keriz tokatlamaya çalışan çakal youtuber'lardan değil kanımca.
 • "egitim sart" demis yine bol bol*

  amerika'da meslek kurslari ve sertifikalar