şükela:  tümü | bugün
 • amerika'nın delaware eyaletinde yaşayan, boylu poslu, koca yürekli bir abimizdir. youtube'da yayın yapan amerika temalı youtuberlar arasında en samimilerinden bir tanesidir. söylediği şeylerde abartı ve yalan yoktur. doğru olan neyse onu konuşur. herkese yardım etmeye bayılır. güzel bir aile babası ve aynı zamanda da eski mankenlerdendir. kısacası adam gibi adamdır.

  youtube kanalı: özgür ile amerika
 • heykeli yapilasi abimizdir ve yine beton yetmeyecektir*. severiz kendilerini.
 • amerika ile alakalı samimiyetle konuşabilen ve gerçekleri söyleyebilen birine sonunda denk geldim.

  amerikalı genç yeğeniyle çektiği bir videosunda amerikan gençliğinin halini çatır çatır anlatıyor. yanında oturan yeğenini gösterip "aha işte terliksi hayvan gibi yaşıyor" diyebiliyor. diyalog kurmaya çalışırken, yeğeninin her soruya "yes, fine, okay" diye kısa cevap vermesinden ve yüzüne bakmamasından, umurumda bile değilsin hareketlerinden bütün gerçekler ortaya çıkıyor. hele ki bir "i have no idea" kısmı var ki, bu gençlerin gerçekten de hiçbir konuda hiçbir fikirlerinin olmadığının kanıtı niteliğinde.

  başka videolarında da bu tarz şeyler var. gayet sevdim. bravo diyorum.
 • bir videosunda amerikan gençleri için yeğenini göstererek söylediği "böyle terliksi hayvan gibi yaşıyorlar" lafı beni de gülmekten öldürmüş youtuber abimiz.

  amerika ile ilgili her türlü bilgiye kendisinin videolarından ulaşabilir videolarda yanıtını bulamazsanız mesaj atabilirsiniz, zira kendisi her mesaja cevap veriyor. hatta en son bir takipçisini bir süredir evinde misafir ediyordu.

  yürüyedur güzel insan, seviliyorsun.
 • birkaç videosunu izlemiş abone olmuştum. çok hızlı gidiyor dernek filan kırmaktan bahsediyordu. içten yardım etmeye çalışıyordu insanlara. şimdi ortadan kaybolmuş ve tüm videolar silinmiş. ya dolandırıldı ya da sağlam hakarete uğradı diye tahmin ediyorum.

  türk gibi başlamıştı bu işlere ve türk gibi bir anda kaybolarak bitirdi sanırım.
 • tüm vidyoları gitmiş olan insan.

  noldu izliyoduk

  semih gun da vardı oda 3 aydır yok

  birde özgür ün eski partneri vardı onun sayfa noldu acep
 • kendisini ve youtube'daki kanalını yeni keşfettiğim aynı zamanda çok samimi tavırları ile gayet yardımsever birine benzeyen birleşik devletlerde yaşayan bir abimizdir.

  amerika ile alakalı birçok sorunun cevabını videolarında bulabilirsiniz ama sanırım bazı videolarını daha ben izleyemeden silmiş. bunun nedeninin ise çoğu videosunda yorum kısmı kapalı olduğundan kendisinin küstürülmüş olabileceğini düşünüyorum.