şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kocaeli üniversitesi makina mühendisliğinde araştırma görevlisi. ilk senesinde (2009-2010) acemilikten olsa gerek öğrencilerle arası iyi olmasına rağmen özellikle 2010 sonbahar döneminde bölümün diğer asistanlarından feyz alarak öğrenciye tam bir pislikmiş gibi davranmaya başlayan asistan.

  ayrıca (bkz: bir hitap şekli olarak müdür)
 • kocaeli üniversitesi makina mühendisliğindeki en baba araştırma görevlisi. kuş beyinlilere kuş beyinli olduklarını hissettirdiği için yadırganır. ayrıca yaklaşık 2 metre boyunda karizmatik biridir, bütün mühendislik kızlarının kendisine hasta olduğunu duymuştum.
 • insanın kafasında canlandırdığı hoca tipinin çok üstünde bir adam. tamam çok iyi termodinamik ne bileyim, akışkanlar vs bişeyler biliyor olabilir, muhtemelen süper de bir bilim adamı olacak, ama bu adam biraz şey. şey işte, nasıl anlatsam bilmiyorum.

  amerikan futbolu oynar, belki de oynar gibi yapar, oynamaya çalışır, kaptanlık yapar. ben buz pateni yaparken bile gördüm zamanında davul çalarken bile görmüştüm çok fazla hafızamı zorlasam, biraz geriye gitsem başka şeyler görebilirim gibime de geliyor.

  nereye getireceğim konuyu, klasik bir hocanın çok üstünde bir üniversite hocası olacağı kesin. küfür de eder, çapkınlık da yapar, haftalarca ders de çalışır, gece hayatına da çıkar, adam olana adam gibi davranır.

  kesinlikle klasik değil, hatta kural dışı.
 • her hafta en az bir kere evime uğramak suretiyle, evimizin neşe kaynağı olup içtikten sonra ne söylediğini hatırlamayan şahıs. biz seviyoruz. ailecek sohbeti sabahlara kadar sürsün istiyoruz. akademik kariyeri bizi hiç ilgilendirmiyor salona asmış olduğu üzerinde isminin yazılı olduğu plaka ve yoklama listesi ile bizi malesef korkutamıyacağını anladığı için anca gelip oturup içior. olsun canı sağolsun.
  (bkz: biz onu böyle sevdik)
  (bkz: koca adam)
  (bkz: alkol tedarik yöntemleri 101)
 • on numara arabesk,turku soyleyen ankarali, 95 dogumlu bir sarkici. oyle bir sesi vardir ki sizi alip ucurur gider baska diyarlara. alkol masalarinda son zamanlarda vazgecilmezim. kiro,tirrek diyecekler olacaktir,he gardas kiroyuz. diger taraftan bu tarzi seven arkadaslar;size de efsane bir parcasini birakiyorum buraya:
  https://youtu.be/-umjfdreytw