şükela:  tümü | bugün
 • son dönemde adını sıkça duyar oldum botoks'un, colustridium botulinium adındaki bir bakteriden özel yöntemlerle elde ediliyor.ciltte kırışık görünümünü azaltmak, ince kırışıklıkları yok etmek ve ciltte belirli bir düzeyde yukarı çekme işlemini sağlamak için yapılan bir uygulamadır.
  botoks uygulamasının uzman ellerde yapılması gerektiğini düşünenlerdenim çünkü işlem yapan hekimin yüz anatomisini ve kasların çalışma yönünü çok iyi bilmesi gerekiyor.
  ankara’da ise önerebileceğim ve çevremde botoks yaptıran arkadaşlarımın çoğu dr. özgür koldaş tunalı polikliniği ni tercih ediyor. botoks konusunda merak ettiklerinize bende yardımcı olabilirim , polikliniğine giderekte bilgi alabilirsiniz.
 • saç dökülmeleri, saçı kafaya fazlasıyla takanlar için ciddi bir sorun. bu durumdan kurtulmanın en etkili yolu da galiba saç ekimi. saç ekimi klinik koşullarında bir merkezde ve uzman bir ekip kontrolünde yapılmazsa çok ciddi sıkıntı yaşatıyor. bu nedenle gittiğiniz kliniğe ve hekime dikkat etmeniz gerekiyor. başvuru yaptığınızda operasyonla ilgili detaylı bilgilendirme alabileceğiniz, sizi doğru yönlendirecek işinin ehli kliniklerde çok güzel sonuçlar alınabilmektedir. saç ekimini düşünüyorsanız, ankara’da özgür koldaş’ı tercih edin derim. hem doktor olması hem de yılların tecrübesiyle saçlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.
 • yaz aylarının yaklaşmasıyla hepimiz için büyük sıkıntılar yaşatan terleme sorunu daha fazla görülmeye başlıyor. özel yaşamımızda problemlere neden olan aşırı terleme, sosyal ve iş yaşantılarımızı da olumsuz etkiliyor.
  aşırı terlemenin tedavi edilebilmesi için nedenleri öğrenilmelidir. bölgesel aşırı terlemenin tedavisinde akla en çok botoks uygulamaları geliyor. koltuk altı, el ve ayaklar gibi bölgelerde çok başarılı sonuçlar alınıyor. ilkbaharda yapılacak tek uygulama ile son bahara kadar sürecek etkisiyle kişinin tüm yazı rahat geçirmesini sağlayacaktır.
  terleme botoksu uygulamasında bilinen uzmanların başında dr. özgür koldaş gelmektedir. gönül rahatlığıyla uygulama yaptırabileceğiniz ve detaylı bilgi alabileceğiniz bir hekimdir.
 • saç simülasyonu son yıllarda saç dökülmesi derdinden muzdarip olanların sıklıkla kullandığı bir kalıcı makyaj tekniği. saç olmayan derinin renklendirilmesi esasına dayanan bu teknikle yeni kesilmiş bir saç görünümü elde ediliyor. uygulamanın yapılacağı merkezlerin hijyen standartlarına uygun olması ve kullanılan araçların yüksek kalitede ve uygun teknolojide olması çok önemli. bu konuda ankara’da en bilinen merkezlerden biri dr. özgür koldaş tunalı polikliniği. saç simülasyonu uygulaması yaptıranlar tarafından da oldukça güzel geri dönüşler almakta. ne diyelim saç dökülmeniz genetik olabilir ama saçsız bir görüntüyü kabul edip etmemek de sizin seçiminizdir.