şükela:  tümü | bugün
 • son dönemde adını sıkça duyar oldum botoks'un, colustridium botulinium adındaki bir bakteriden özel yöntemlerle elde ediliyor.ciltte kırışık görünümünü azaltmak, ince kırışıklıkları yok etmek ve ciltte belirli bir düzeyde yukarı çekme işlemini sağlamak için yapılan bir uygulamadır.
  botoks uygulamasının uzman ellerde yapılması gerektiğini düşünenlerdenim çünkü işlem yapan hekimin yüz anatomisini ve kasların çalışma yönünü çok iyi bilmesi gerekiyor.
  ankara’da ise önerebileceğim ve çevremde botoks yaptıran arkadaşlarımın çoğu dr. özgür koldaş tunalı polikliniği ni tercih ediyor. botoks konusunda merak ettiklerinize bende yardımcı olabilirim , polikliniğine giderekte bilgi alabilirsiniz.
 • ankara’da yaşayan, mesleğinde son derece başarılı, medikal estetik alanında faaliyet gösteren bir doktor. her hafta sosyal medya sayfaları üzerinden yaptığı canlı yayınlarla sağlığa, güzelliğe ve hayata dair pek çok yararlı bilgiyi takipçileriyle paylaşıyor. mesleği ile ilgili yaptığı pek çok güzel işlerin haricinde aynı zamanda gurme olan özgür koldaş, aynı zamanda profesyonel dalgıç ve uzunsefer gemi kaptanı… 10 parmağında 10 marifet olan hayat dolu bir insan.
  kendisiyle tanışma fırsatı bulanların enerjisine hayran kaldığı bu değerli insan iş dünyasının ve sosyal yaşamın hakkını fazlasıyla veriyor. takip edilesi kişilerdendir kendisi…
 • saç dökülmeleri, saçı kafaya fazlasıyla takanlar için ciddi bir sorun. bu durumdan kurtulmanın en etkili yolu da galiba saç ekimi. saç ekimi klinik koşullarında bir merkezde ve uzman bir ekip kontrolünde yapılmazsa çok ciddi sıkıntı yaşatıyor. bu nedenle gittiğiniz kliniğe ve hekime dikkat etmeniz gerekiyor. başvuru yaptığınızda operasyonla ilgili detaylı bilgilendirme alabileceğiniz, sizi doğru yönlendirecek işinin ehli kliniklerde çok güzel sonuçlar alınabilmektedir. saç ekimini düşünüyorsanız, ankara’da özgür koldaş’ı tercih edin derim. hem doktor olması hem de yılların tecrübesiyle saçlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.
 • kandaki trombosit yönünden zenginleştirilmiş olan plazma uygulaması kısaca prp olarak adlandırılır. kişiden az miktarda kan alınır ve bu kan özel bir işlemden geçirilir. işlem esnasında kan bileşenlerine ayrıştırılır. trombosit yönünden zenginleştirilmiş olan plazma elde edilir ve kişiye yeniden enjekte edilir. genellikle gençleşme amaçlı olarak uygulanan prp, çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılabilmektedir.
  prp cilt uygulaması yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa, uzman ekibiyle güvenle tüm işlemleri yaptırabileceğiniz özgür koldaş’ı tavsiye ederim.