şükela:  tümü | bugün
 • yıllar evel bir nestle reklami vardi.bir dersanede kızın birini kesen arka siradaki ogrenci nestle cukulata ambalajinin e harflerini kesiyor,seni seviyorum yazip e harflerini bu nestle e'leri ile destekliyor.sonra bu kagidi kızın masasina caktirmadan koyuyor.kız onune donup kagida bakıyor.sasiriyor kim ki bu falan oluyor.
  ders bitim zili caldiginda cocuk kızın yanına gidiyor ve e'lerden yoksun nestle cukulatasini kıza veriveriyor utanarak.sempatik reklam,sirin cocuk,guzel senaryo...iste o reklamdaki kisi idi ozgur ozberk.new york ta bşr mankenlik ajansinda calisir(di?) '11 eylul 2001' tarihinden beri kendisinden haber alınamıyor. en azindan tarafimca.
 • uzunca bir süre tgrt'de yayınlanan babacan adlı dizide rol aldı. istanbul üniversitesi mühendislik fakültesinden mezuniyetinin ardından üç dört sene kadar new york'ta yaşadı. orada bulunduğu dönem içerisinde art school'u bitirdi ve trt için çekilen bir dizide güven kıraç'la birlikte rol aldı. geçen yaz başı* türkiyeye döndü. en son eğitimine devam etmek için master yapabileceği iyi bir okul ve yazdığı senaryoyu çekebilmek için yapımcı firma arıyordu ve gora'nın çekimlerinde kardeşi özge özberk'in yanında bulunmak üzere antalyaya gitmeyi planlıyordu.

  (edit: tgrt'deki dizinin adı babacan değildi, biraz atmışım, ama cüneyt arkın'la filan oynuyordu.)
 • çemberimde gül oya dizisinde cenk rolünü oynayan oyuncu.
 • subat sogugu dizisinde, cemiyet tarafından oldurulen gazetecinin oglu rolunu canlandırmıstır.daha sonra polis olarak cemiyetle ugrasmayı kendisine hedef edinir ve en sonunda cemiyet baskanı mehmet aziz tarman tarafından oldurulur.dizideki adı bahadırdır;fakat kendisinin ailevi bilgilerini gizleyerek, tarık adını almıstır.
 • kızların ikide bir subat sogugu dizisini izlerken bu cocuk kim ya ısrarla sorması sonucu yine beni kıllandırmayı basarmıstır bu eleman.nedense kızların bi ilgisi var bu cocuga
  bi kere cok zayıf ikincisi burnu yamuk ve buyuk,ses tonu cok efemine ama suratında iyi biri bu cocuk,sempatik saf temiz gibi bi izlenim var ondan herhalde.guven veriyo herhalde hatunlara
 • geçen sezonun beğenilen sit com'larından sayın bakanım'ın bir iki bölümünde de rol aldı.
 • dün akşam saat 19.00 sularında çankaya hastanesi önünde gördüğüm -sanırım orada çekim yapmışlardı ve bitmişti, gidiyorlardı- "aa bu özgür özberk değil mi, hmm cidden hoş biri" diye aklımdan geçirirken, bir an göz göze geldiğim ve sanki aklımdan geçenleri okumuşcasına bana muzipçe belli belirsiz gülümseyen oyuncu.
 • bizim ev'de izlerdim kendisini, beğenirdim. lakin geçenlerde kelebek'e verdiği bir röportaj ile beni oldukça şaşırttı. şöyle ki;

  "25'inci kare isimli amatör bir tiyatro okuluna gtitim. sonra bir oyun sonrası ismail güneş yanıma geldi. cüneyt arkın'ın başrol oynadığı bizim ev isimli dizide rol almamı istedi. 104 bölüme kadar cüneyt arkın'la başrol oynadım."

  şimdi, doğru bu dizide oynadı. evet gayet de iyiydi. ama cüneyt arkın'la başrolde değildi. dizinin belli bir bölümünde arkın'ın torununa aşık oldu. babası yüzünden kızı vermediler. bu da babasından farklı olduğunu kanıtlamak için birden bire hayata atılan ve işadamı olmaya çalışan, çalışkan bir genci canlandırıyordu. yaşına bakınca başarılı bir performans sergiliyordu. ama "arkın'la başroldeydim" biraz abartılı kaçmış.
 • hasan bacağına şişe sapladıktan sonra, feriha'ya vücudundaki bütün yaraları gösterdiği sahne ile akıllara kazınabilen oyuncu.
 • (bkz: catz)