5943 entry daha
  • bilakis "türkiye ekonomisinin yüzde 80'ine, nüfusun yüzde 65'ine hizmet veren belediyelerimiz" lafını her gün demeli.

hatta her belediye billboardlara asmalı.

zira halkın cehape yönetemez, gelemez, yapamaz algısını "aha chp her yerde, seçilmiş, yapmış" algısına çevirmek lazım.

hala şu rte bunu yapar, şunu der, bu böyle olur diye korkarak iş yapma saçmalığını kenara bırakın allah aşkına.

rte kim abi ya.
  • avrupa birliği parlamenterler meclisi'nde son derece güzel bir konuşma yapan chp lideri.

özlemişiz böyle şeyleri.

https://twitter.com/…zel/status/1780884351502172419

halk partisi doğru yolda, sağa sola kulak asmadan batı'dan devam.
  • burayı okuduğunu varsayarak, ilgili kişileri uyarması için kendisine bir mesaj iletmek istiyorum.

bir çok yeni chp’li belediye başkanı seçildi. malum seçimi kaybedenler bu başkanların başarısız olmasını ve tökezlemesini istiyorlar. bu nedenle gerek maddi, gerekse gönül ilişkileri konusunda komplolara maruz kalacaklar. bir çoğu henüz acemi siyasetçi ki biz deniz baykal gibi kurt siyasetçilerin bile rezil edildiğini gördük. aykut erdoğdu gibi bir değer bu nedenle ziyan oldu.

işte bu nedenle kadın erkek bu arkadaşların, uyanık olması ve gaza gelmemeleri lazım. hepimiz sizi gururla anmak istiyoruz. lütfen iyi örnekler olun.

aynı entry’yi ekrem imamoğlu ve mansur yavaş başlıklarına da gireceğim. biri görmese diğeri görür diye umuyorum.
  • chp'yi kılıçdaroğlu, memleketi rte/akp hegamonyasından kurtarmasının birilerine fena dert olduğu görülen chp genel başkanı.

yok gözlüğü atmış yok saçını boyatmış. ulan size ne? bana ne? kime ne? isterse götünü pembeye boyasın mk. benden yana varsa veya olacaksa bir hakkım şimdiden bin defa helal olsun. çok önemli ve doğru bir adamdır. aynen devam başkan.
  • sn özgür özel ben bundan sonra izmir büyükşehir belediyesi ile olan şikayetlerimi ve memnuniyetlerimi size yazacağım.

şimdilik sadece yüksek su faturasından şikayetçiyim. haydi bu ayda sayılmasın fakat gelecek ay su faturasını takip edeceğim. eğer yüksek gelirse şak buradayım.

t: eczacı olarak chp genel başkanlığına ulaşmış biri. eczacı olduğundan kendisini meslektaş olarak görüyorum. ve ona dayanarak şikayetlerimi yazıyorum.
  • zıplayarak konuşmayı acilen bırakması gereken genel başkan. ayakta ropörtaj veriyor görüntü facia.

tamam fatih erbakan gibi, heykel gibi durmasın, gövdesiyle birlikte arkaya dönmesin ama böyle de olmaz ki. adam bildiğin yerinde duramıyor konuşurken. grup başkan vekiliyken göze batmıyordu ama şu an çok göze batıyor.
  • bu "türkiye ekonomisinin yüzde 80'ine, nüfusun yüzde 65'ine hizmet veren belediyelerimiz" ifadesini çokça kullanmasını aptalca buluyorum.

20 yıllık ekonomik plansızlığın krizin faturasını erdoğan gibi kurt bir siyasetçi içinden çıkamadığı takdirde size keser, kucağınızda bulursunuz, dikkat edin.
  • "ya öf şimdilik bayağı iyi performans gösteriyor, kesin bozacak kendini ileride" diye kaygılandıran siyasetçi.

seçim süreci, sonrası, şimdi de ziyaret ve anayasa ile ilgili yaptığı açıklamaları takdirle karşılıyorum, n'olur bozma öö.

tufaya gelme öö. duygusal olma, adamcı olma, şımarma, şaşırma öö.

karanlık tarafa geçme, gençliğimizi çaldılar, bir parça da olsa daha iyi bir orta yaş dönemi yaşayalım bari öö.

sevgiler, hürmetler.
  • yakında muhaliflerde burada özgür özelden nefret edecekler tıpkı kılıçdaroğlundan nefret ettikleri gibi. bunun sebebi de her gün insanlara çamur atma politikasıdır.

bakın adam geldiği ilk senede partiyi türkiye’nin birinci partisi yaptı ama hala başarı onun değilmiş gibi algı kasılıyor.

adam ülkedeki çoğu vatandaşın yarası olan bir konuya(filistin) değiniyor diye adamı eleştirmeye, karalamaya başladılar.

bunların hiç birisi chp’li değil bunların hiç birisi muhalif değil bunlar halktan %1 oy alıp hala chp halkı temsil etmiyor diyen partinin ve chpnin rakibi olan partilerin destekçileridir.

bu taktikle kılıçdaroğlunu halktan soğuttular ve halkı düşman ettiler bu da bizim 5 yılımıza mal oldu şimdi ise özgür özele yapıyorlar aynısını.
  • (bkz: #163604768)
hesabın var mı? giriş yap