şükela:  tümü | bugün
  • vekil transferi rezilliginde de vardi bu zat!
    meclis tv izlerseniz ortaligi karistirip, bagirip cagirmaktan baska bir vasfi yok.

ne diyelim allah islah etsin. simdi gelip x sunu yapti z bunu yapti demeyin bana benim gorusumden kimse sehide saygisizlik etmedi.
    hatta muhsin baskan sehit cenazesine gec kalan generali azarlamisti, cenaze senin yuzunden kalkmiyor sehit ailesine saygin yok mu diye.

ekleme: basligi ben acmadim, acan kacmis bana kalmis.
    sehit tabutu uzerinden siyaset de yapilmaz, sehit cenazesinde de gulusmek olmaz!
    nasil bir ruh halinde manyaklarsiniz sizler neler yazilmis asagilara!
  • yanında manisa belediye başkanı cengiz ergün de var.
    şehit cenazesine mi gelmişler düğün eğlencesine mi belli değil.
    neresinden bakarsan bak rezalet, skandal.
    yahu hiç gitme o şehit cenazesine, bu rezil görüntülere de imza atmamış olursun.
    şu görüntülere bak. utanmazlar!
  • gerçekten böyle birşey yaşanmışsa rezilliktir. seçim kaybedilirse işte böyle rezillikler yüzünden kaybedilir.
  • ya size ne diyim bilemiyorum ki, bu kadar beceriksiz olunmaz lan kac senedir bizim milletin hassasiyetini ögrenemediniz mi?

öte yandan sehide kelle diyip sehit cenazesi basinda sov yapanlar da bunu hic öyle malzeme yapmayin. ilk tasi günahsiz olaniniz atsin.

edit: imla
  • her cenazede bu tür densiz tipler mevcuttur. aslında ''el elin ölüsüne gülerek ağlar'' sözünün ispatı olan durum.
  • şehit cenazesinde seçim kulisi mi yapmışlar acaba? çirkin gülüşmeler.
  • yanlış harakettir, doğrusu elini tabutun üzerine koyup 24 haziran için oy istemesi gerekirdi.
  • nasıl bir ruh haliyle ve motivasyonla cenaze merasiminde sırıtmışlar diye düşündüren çirkin görüntüler. ayrıca tipik bir (bkz: ekşici ikiyüzlülüğü) barındıran başlık.
    (bkz: cenazede gülmek)
  • zamanında ak partili vekillerin gülüşmelerini hatırlatmıştır.

http://t24.com.tr/…r-dileyecek-bir-durum-yok,574280

aynı hassasiyetlere sahip misiniz?

her ne düşünüyorsanız iki partinin vekilleri için de düşünecek misiniz?

(bkz: şehit cenazesinde gülen yaşam formları)

edit: ama aynısını onlar da yapmıştı savunması değil bu. aynısını akp-mhp'de yaptı, chpliler de gülebilir yazmadım.

yazdığım şey şu: tutarlı olun. aynı whatsapp grubundan toplanıp her sosyal medya platformunda algı kasmaya çalışan ve bundan para kazanan bir güruh var. ben salak değilim, lanetleyip kin kustuğunuz şeyi para aldığınız organizasyon da yaptı. kendinize ait bir fikriniz olsun. ya ikisini de lanetleyin ya da iki üç saniye gülüşmüş olabilirler, konuşmuş olabilirler normaldir deyin.