şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'da yöneticiymiş. vah ki ne vah.
    (bkz: #92279522)
  • dün akşam whatsapp grubumuza konuk oldu kendisi. her türlü sorumuza nezaketle cevap verdi sevgili yöneticimiz. her takımda böyle yöneticilerin artması dileğiyle. seviyoruz seni özgür abii.
  • kulübümüzün kıymetli yönetim kurulu üyelerinden biridir.ilk yerli tünel açma makinesini üreten e-berk a.ş., özsöz grup inşaat a.ş. ve metalurji akdağ ısıl işlem şirketlerinin kurucu başkanıdır.hem başarılı bir iş adamı hem de başarılı bir yöneticidir yolu açık olasıca güzel insan...
  • ankaralı bir iş adamıdır sincan osb de çalıştığım dönemde şirketinde çalışan arkadaşlarıma vasıtası ile tanışmaya ramak kalmıştı bilseydim sağlam cimbomlu olduğunu koşarak giderdim.

whatsapp grubumuza gelip taraftar sorularını cevaplamış bir yöneticidir. pavalı köpekler anlamaz bu muameleden
  • özgür savaş özüdoğru aklıselim galatasaray taraftarının yönetimdeki sesidir.

galatasaray'a çıkarsız bir şekilde hizmet etmekte ve bunu yaparken medyaya,taraftara oynamamaktadır.

şahsım ve ekşi galatasaray adına yönetime yapılan en ağır eleştirilere rağmen bile bizimle olan ilişkisini hiç bozmamış yeri geldiğinde bunları cevaplamıştır.

kendisine öncelikle ekşi galatasaray ailesi olarak teşekkür ederiz.
  • iş bulamadığı için 100 metre karelik bir dükkan ile kendi işini kurmuş ve ülkemizi, tünel açma makinesi üreten 8 ülkeden biri hâline getirmiş iş insanı. öyle zengin ve destekli bir aileden gelme de değilmiş ayrıca. memur bir ailenin ferdi. tam bir başarı öyküsü hayatı.
  • e-berk gibi büyük hedeflerle teknoloji üreten şirketin kurucusu kulüp yöneticimiz. dün whatsapp grubumuza konuk olarak dürüstçe tüm sorulara cevap vermesiyle vizyonu dışında şahsına da saygı duymama vesile olmuştur.

(bkz: ekşi galatasaraylılar etkin whatsapp grubu)
  • başarılı bir iş adamı, mühendis, yürekten bir galatasaraylı. taze mühendis olarak kendisi idolümdür.
  • kulübümüzün yöneticisi olduğu için gurur duyduğum saygı duyulası insan.
  • asla yukarıdan konuşmayan naif insan,galatasaray yönetim kurulu üyesi.sorduğunuz transfer sorularını sizi kırmadan,galatasaray menfaatlerine uyarak,son derece samimi bir şekilde cevaplamaya çalışır.