• yaptığı istifa açıklamasında "taraftar gurubumuz ultraslan’a ve değerli yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim." demiş galatasaray'ın yönetim kurulunun eski üyesidir. istifa açıklamasında ultraslan'a teşekkür edecek bir yöneticisi, bir zahmet kulübün yönetim kurulunda yer almasın. çok seviyorsa gitsin ultraslan yönetimine katılsın.

ayrıca arda'yı takıma transfer etmek istiyorsa, başkan bunu veto ettiyse ve bu yüzden istifa ettiyse, başkan çok iyi yapmıştır. böyle bir adamın faydadan çok zararı olur.

edit: mesaj yoluyla olayın arda ile ilgili olmadığı bilgisi geldi. süleyman rodop da aynısını söylemiş. arda'dan bağımsız olarak istifa ettiyse hayırlısı olsun herkes için.
    https://twitter.com/…dop/status/1219713319474540546
  • arda hakkında aşağıdaki tweet'i atan galatasaray'ın eski yöneticisi. iyi ki istifa etmiş, yönetim kurulunda değil de kararlarda etkili olmuyor.

hayır sanki bana ronoldo. nedir bu arda sevdası herkeste.

https://twitter.com/…905/status/1284447246029905925

"arda turan ile ilgili ilk defa yorum yapıyorum. galatasaray’lı ve futbolcu olarak çok iyi bir geçmişi olan @ardaturan‘ın takımımıza katılırsa gelecek yıl çok iyi bir performans sergileyeceğine canı gönülden inanıyorum."
  • asla yukarıdan konuşmayan naif insan,galatasaray yönetim kurulu üyesi.sorduğunuz transfer sorularını sizi kırmadan,galatasaray menfaatlerine uyarak,son derece samimi bir şekilde cevaplamaya çalışır.
  • iş bulamadığı için 100 metre karelik bir dükkan ile kendi işini kurmuş ve ülkemizi, tünel açma makinesi üreten 8 ülkeden biri hâline getirmiş iş insanı. öyle zengin ve destekli bir aileden gelme de değilmiş ayrıca. memur bir ailenin ferdi. tam bir başarı öyküsü hayatı.
  • kızıldere'de öldürülen devrimcilerden sinan kazım özüdoğru'nun yeğenidir.
  • kulübümüzün kıymetli yönetim kurulu üyelerinden biridir.ilk yerli tünel açma makinesini üreten e-berk a.ş., özsöz grup inşaat a.ş. ve metalurji akdağ ısıl işlem şirketlerinin kurucu başkanıdır.hem başarılı bir iş adamı hem de başarılı bir yöneticidir yolu açık olasıca güzel insan...
  • dün akşam whatsapp grubumuza konuk oldu kendisi. her türlü sorumuza nezaketle cevap verdi sevgili yöneticimiz. her takımda böyle yöneticilerin artması dileğiyle. seviyoruz seni özgür abii.
  • e-berk gibi büyük hedeflerle teknoloji üreten şirketin kurucusu kulüp yöneticimiz. dün whatsapp grubumuza konuk olarak dürüstçe tüm sorulara cevap vermesiyle vizyonu dışında şahsına da saygı duymama vesile olmuştur.

(bkz: ekşi galatasaraylılar etkin whatsapp grubu)
  • bir cimbomlu ağlıyor.

ağla ağla için açılır.
  • başarılı bir iş adamı, mühendis, yürekten bir galatasaraylı. taze mühendis olarak kendisi idolümdür.
hesabın var mı? giriş yap