şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara'da viaflat'ın yakınında wyndham otel karşısında başarılı bir et restoranı. ayrıca katmeri (20 tl) de güzel. çeşit çeşit etler mevcut, ben helva (yanak) söyledim ancak ellerinde olmadığını söylediler biraz hayal kırıklığı oldu. sonra başka bir et seçtim yedim başarılıydı. peynir soslu şaşlık'ı internette çok öven olmuş. garsonlar ilgiliydi. mekanda "gün" yapan çok büyük ihtimal diplomat veya yüksek rütbeli asker eşleri mevcuttu.

  bir şubesi de istanbul tuzla viaport marina'da var. baharatlı patateslerini çok beğendim. etler güzel, (antrikot döneri beğenmedim, köfte iyi, helva isimli et lezzetli ancak porsiyon ufak bilginiz olsun) ikram çayı ve sakin olması iyi. haftaiçi öğlenleri denk gelirseniz menü şeklinde biraz daha indirimli yiyebilirsiniz. personel ilgili ve iyiydi.
 • eşim ile hafta sonları kavacıkta bulunan subesine yolumuz düşer ise mutlaka uğradığımız lokanta.. gerek sunum gerek personel ilgisi ile gönlümüzü kazanmıştır.
  lezzet görecelidir biz aşırı beğendik fiyatları normal. şefin burgeri bile gayet başarılı. denemenizi tavsiye ederiz.
 • moda'da bulunan moda caddesi üzerindeki yerlerinde serpme kahvaltı adında iki parça tuzdan başka tadı olmayan sözde sucuk, pişmemiş ve garip bir tadı olan sosisleri ile solmuş marulla verilen tek bir çeşit peynir, , zeytinle beraber aynı tabağa konulan domates ve salatalıktan oluşan berbat menülerinden yedik. kaşar peynir, patates kızartması falan koysalardı bari aç kalmazdık. demledikleri çay ise çaydan başka her şeye benziyordu, kendilerini bu kadar berbat kahvaltı verebildikleri için tebrik ediyorum. buraya gidip de memnun olanlara da hayret ediyorum. daha önce gittiğimiz moda spor kulübüne gitmemekle hata ettik, mis gibi açık büfe kahvaltımızı daha uygun fiyata yerdik. tavsiye etmem, et falan yemeğe de gitmem, doğru düzgün kasap sucuk yapmayı bilmeyen bir yer, afyon'dan falan sucuk getirtsinler bari.
 • moda şubesi tam bir rezalettir!

  garsonlar biraz eblek, boş boş dururlar. siz de uzaklaşan gemiye el sallar gibi el sallarsınız dikkatlerini çekmek için.

  garsonlardan biri çok kaba. sanki zorla garsonluk yaptırıyorlar herife. güler yüzü geçtim, aşırı agresif tavırları var. servisi önünüze resmen atıyor, toparlarken "bi' gidin ya" tavrı ile işini yapıyor.
  mekan işletmecileri (belki de patronlar) ise kapıda boş boş durup, etrafı izliyorlar.

  para kazanmak tatlı geliyor biliyorum ama hak edilen hizmeti de vereceksin!

  moda'da onlarca yer varken, burayı tavsiye etmem.