*

• orospu çocuklarıyla muhatap olmaya fazla erken başlayan çocuk. ulan tatmin edecek küfür bulamadım.
    tek teselli yanı o çocuğun silahlardan yeterince korkacak kadar yaşamamış olması. tabi o namluların başındaki sığırlardan korktuğunu saymazsan. aferin amın evlatları, cihadınızı sikeyim.
  • bugün gördüğüm iğrenç foroğraf. ne bileyim o tüfekler götünüze girsin kanlı çıksın e mi?
  • doğru değildir ohaaa a.q dedirten haber. bu kansizlarin onlarcasını görüp tedavi etmiş biri olarak söyemek isterdim ki yoktur böyle bir sey.
    ama maalesef olur arkadaş olur. bu ibneler bu cocugun ailesini katletmiştir kadınlarına da tecavüz etmiştir. bu ibneler eglwnce olsun diye de bu fotoyu çekmiştir. bazen yaralanmış sarapnel parçalarının hedefi olmuş gençler geliyor acimak ve tiksinmek arasindayim çünkü duydugum hikayelerde bu özgür suriye ordusu hakkinda hic de iyi şeyler duymuyorum.
    allah bu savasa sebep olan herkesin ocagina ateşler salsin
  • milliyet'in hakkında haber yaptığı rehine.

http://dunya.milliyet.com.tr/…y/1869487/default.htm

yorumlamak gereksiz geldi.
  • "biz bu piçleri besliyoruz bir de" dedirtmiştir. bu beyinsizlere silah gönderirsen onu bebeğe de tutar gün gelir sana da tutar.
  • sayın dr beşşar el assad'ın nasıl bir özgürlük savaşı verdiğinin göstergesi olan rehinedir.

suriye'yi karanlığa çekmek isteyenler, kaybedecek. bu çocuğu rehin alan zihniyet kaybedecek.
  • 15 yaşında berkin elvanın cenazesine bile küfür eden başbakan zihniyetinin desteklediği yavşakların yaptığı hareket olduğu için şaşırılmayan görüntüdür...
  • başbakan erdoğan'ın "suriye'nin kahraman evlatları" dediği terör örgütünün türkiye'den giden parayla alınan veya direkt türkiye'den gönderilen silahı doğrultup rehin aldığı bebek.

sorumlusu rte'nin oy verenleri.

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap