aynı isimde "özgür turhan (komedyen)" başlığı da var
  • kamusal mizahtan tanıyorum kendisini. 22 kasım izmir gösterisine bilet aldım. umarım güzel geçer
  • twitch yayınlarına eşi ile çıkmaması gereken yıldızı parlak yayıncı. kendisini youtube da büyük ilgi ile takip ediyorduk twitch hamlesi ile daha fazla izleme şansına sahip olduk. ancak her yayında eşinin yayını baltalamasina tahammül edemiyorum. özellikle bir yayında özgür bey'in ailesi hakkında atıp tutması ve özgür bey'in naifliginin sonucu olarak oturup dinlemesi buna karşı tek bir söz söyleyememesi içimde bir yara oluşturmuş efendim.
  • ülkenin mizah ihtiyacının büyük bir kısmını tek başına (w/mahmut) karşılayan koca yürekli abimiz
  • videolarını severek takip ettiğim komedyen. sahi mahmut nerede?
  • makine teorisi alanında sayılı otoritelerden olan itü makina hocası. gerek konuya hakimiyeti gerekse sempatik bıyıkları ve trt diksiyonuyla sabaha kadar konuşsa dinlenecek nadir hocalardandır.
  • sevdiğimiz bir abimiz. espri anlayışı bana hitap ediyor. kafası çalışıyor mübareğin. kendisini evrimi çürütme videosuyla tanımıştım. o gündür bu gündür tanışmasakta uzaktan sevişiyoruz. burdan mahmut ve yengeye selamlar

edit: gece entry girdim. dakkasında reklam almış. kendisini benim entryle keşfetmişler belliki sabaha çekip yüklemişler. özgür beni de görürsün artık :d
  • ülkenin mizah kalitesi en iyi olan komedyenlerdendir.umarım kıymeti daha çok bilinir.
  • yetenekli bir komedyen.
    betimleme yeteneğine hayranım, bir de konuşma tarzı bana komik geliyor.

buraları okuduğundan eminim. özgür daha çok içerik bekliyoruz. kib.
  • youtube'un en güzel zamanlarında tanınan, kendince mütevazi ve komik videolar yayınlayan, aynı zamanda yaşına göre oldukça büyük gösteren fenomen.
  • #113991217 crossover talks'dan ayrılmasını isteyen entry debe'ye girmiş mizah olarak uyuşmadıkları düşünüldüğünden fakat bu programların amacı mizahtan öte sevdiğin insanları muhabbet ederken görmenin keyifli olması. ben şahsen mizah olmasa da özgür turhan'ı birileriyle muhabbet ederken izlemeyi, programa konu olan durumlar hakkında fikirlerini dinlemeyi seviyorum. zaten muhabbet programlarının genel olayı bu oluyor sen dinlerken kendi fikirlerini de düşünerek kendini olayın içinde hissediyorsun ve özgür turhan'ın da bu konseptte bir programını izlemek bana keyif veriyor.

yani hem crossover talks hem kamusal mizahta yaptığın işlerden memnunuz sayın turhan lütfen devam.
hesabın var mı? giriş yap