şükela:  tümü | bugün
  • bütün şişman kızlar böyledir demiyorum.ama bazı şişman kızlar, beyaz tenli,elleri yüzleri de düzgünse balık etli, güzel zannederler kendilerini aynaya baktıklarında.bütün erkekler bana yazıyor havasındadır böyle bir kız.anoreksiya kadar hastalıktır bence şişman kız olup özgüvenli olmak.tıp dünyası bu kızlar üzerinde de kafa yormalı

özgüveni olan şişman kız "bu erkut ne salak adam yaaa.kaç gündür bakışlarıyla yedi bitirdi beni,bi türlü gelip açılamıyor korkak.ay neyse bebişim zaten hiiiiç işim olmaz öyle sünepelerle"."ay geçen sedat bana çıkma teklif etti.dayanamadım güldüm çocukcağızın yüzüne.ama şekerim o da bi düşünsün o nerde ben nerde dimi ama"gibilerinden özgüvenlerini belli edicek şekilde futursuzca konuşur sağda solda.genelde bi tanede kankası vardır bunun.şişman değildir,şişman kızın şişmanlığının farkında değilmiş gibi yapar."ay bırak şu salağı sana erkekmi yok hihihi"gibilerinden de destek verir hep.bu konuşmalara katlanmak oldukça zordur.anlamışsınızdır ki bu kıza şişman olduğunu daha önce kimse söylememiştir.şişmansın kızım sen diye çığlık atmak gelir içinizden.ama yapamazsınız .bi süre şişman kızın aynaya bakarken gördüğü güzel kızı görmeye çalışırsınız çaresizce.nafiledir.yutkunursunuz, bişey söyleyemezsiniz.tabi şişman kız bu bakışı ,daha sonra kankasına farklı yorumlayacaktır.
    şişman kız orada olmaması gereken özgüvenle hayatına devam eder ne acıdır ki..
  • (bkz: bbw)
  • şişman oldukları için dünyanın en mutsuz insanları olmaları gerekirken mutlu olmaları, "allhım kızda bir ton kilo var nasıl olur da böyle mutlu olabiliyor" diyenleri deli eder. çünkü böyle diyenler için dünya sadece kilolu olmak ve olmamak kadar yüzeyseldir. çünkü malum onun sığ dünyasında ona göre şişkolar herhangi bir konuda başarılı olamadıkları gibi, kiloları yüzünden her gün ağlamalılar.
  • özgüveni olan veya olmayan herhangi birinden farkı olmayan kızdır. bu durum özgüveni olan sarışın kız , özgüveni olan küçük kız , özgüveni olan esmer kız vs ile aynıdır.

şişman fobisi olan suserlere selam ederim.
  • özgüven sahibi olabilmek için zayıf olunması gerektiğini düşünen hemcinsleriyle ve karşı cinsleriyle aynı havayı teneffüs ederler. özgüven bi tek buna bağlı çünkü. ha ama sanıyorum anlatılmak istenen başka. hani bok atılacak ya bari daha düzgünü olsun yardımcı olalım (bkz: kendini beğenmiş şişman kız)
  • kırmızı elma sözlük'te yazıyordur.
  • özgüven kelimesinin fiziki görünüm ile doğrudan ilişkisinin olmadığını bilen kızdır... günün birinde şişman kızın biri sizi donunda salladığında anlarsınız özgüven denen olgunun şişman ya da zayıf olmakla alakasının olmadığını.
  • "özgüveni şişman olan kız"dan daha zariftir.
  • genelde marka giyer. ergendir.