şükela:  tümü | bugün
  • dişteki yeşil nesnenin bir numaraya oynayacağı klasman gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var?

müge: hiç dişinde yeşil bişii var dendiğinde gücenmediniz mi ey ahali? iş bu entry bu durumu kastetmektedir zira. saygılar.
  • üstüste üç kız tarafından red edilmek, reddedilmek.

bu streak sizi bir süreliğine geçici olarak servis dışı yapmaya yeter. özgüven diye bir şey kalmaz ortada. o açıdan sikmek kelimesi hafif kalır.

artık ondan sonra bi dans kursuna mı yazılırsınız, uzuuun bi maldivler tatiline mi bilemem. ama bi süre kendinize gelemiyorsunuz, onu biliyorum.

bi arkadaştan.
  • terkedilmek ve aldatılmaktır.
  • sessiz osurmaya çalışırken sesli osurmaktır.
  • vesikalık fotoğraftır efendim, nadiren iyi çıkar genellikle fotoğraf çeken abinin omuz düzeltme hareketi ve "başını biraz sola, biraz daha, biraz daha" gibi laflarından dolayı kötü çıkar, iki şipşakla öz güven yerle bir olur.

edit: allah buradan sesimi mi duydu ne oldu geçen sene çok nemrut bir günümde en iyi vesikalıklarımdan birine sahip oldum ve daha da güzeli kimliğimin değişme tarihi çoktan gelmişti ve yeni fotoğraf da orada yerini buldu.

yine de başka bir şey isteseydim olacakmış durumu varsa eğer başka bir şey isterdim. ah gidi ah
  • en korkuncu; itinayla yenmiş tırnaklardır.
  • elde poşet taşımak.
  • spor salonu. vasat kızlara bile yazamazsınız o şişkinlerin yanında.

ama (bkz: soon)
  • toplum içinde birine seslenirken sesin kırılmasıdır.
  • el sallayarak selam verdiğin kişinin seni görmemesi veya görüp de sallamamasıdır. o el havada otomatik olarak saçlara gider daha sonra.