şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gaziantep'te güzel bir künefeci.

servisi üzüm, çilek, erik gibi bilimum meyvelerle ve en önemlisi sütle yapmaktalar.

2 kişilik diye sizi kandırmasınlar o aslında 4 kişilik*
  • bu mübarek günde şu yaptıkları ile büyük vebale giren künefeci..

yutkuna yutkuna gırtlağım şişti amk:/
  • istanbul’daki ilk şubesini beylikdüzü beykentte açmıştır. leziz, nefis, çeşit çeşit künefeleri var. ikramları da harika. kalitesini bozmamasını umut ediyoruz.
  • lezzeti güzel fakat artık bozulmaya başlayan künefeci. yeni açılmasına rağmen saçma sapan davranmaktan geri kalmadılar. öncelikle siparişiniz eksik gelebilir unutabilirler fakat bunu hesaba geçirmeyi unutmazlar. verdiğiniz sipariş başka gelir söylediğinizde aslında daha iyisi gelmiş diye ukalaca davranabilirler daha sonra nasıl yanlış bu diye çalışanlar birbirine giydirebilir yanınızda. hep aynı tatlıyı yiyorsanız her seferinde farklı tatta gelebilir. en güzel yanı ise her gittiğimizde bol çay servisi yapılması. her istediğimizde geldi ama sanırım yakında oda bozulur.
  • beylikdüzü’nde oturan gaziantepli arkadaşım tarafından her gün methini dinliyorum. künefeyi çok severim lakin beylikdüzü çok uzak be! ben ki yemek hazırlamaya üşenip öğün atlayan bi insanım. bir künefe için beylikdüzü... bir gün inşallah ya
  • mekanın instagram hesabına bakın, gercekten abarttı artık.yok cilekli katmer,yok kunefe arası battal boy dondurma ...yap kunefeni,billuriyeni gec kardesim. şova gerek yok. :)
  • asıl burcu ikizler olup yükseleni de ikizler olan kişi.
  • antep'teki şubesini bilmem ama ankara'daki şubesi künefe anlamında ankara'nın en iyisidir. ankara'da künefe yapıyorum diye bim'in dondurulmuş künefelerinden hallice bir şeyler yapan mekanlardan fersah fersah iyidir.
  • ankara'daki künefesini iyi sanan insan daha künefe yememiştir. umarım bir gün yer. özikizler'e gelince, ankara ve antepte gördüğüm kadarıyla burada çalışmak için yavşaklık şartı aranıyor.

vasat bir lezzet için bu hizmete katlanmaya değmez.
  • (bkz: öküzler)
    (bkz: öküzikler)
    (bkz: yaran yanlış okumalar) kafa öle büle değil.