şükela:  tümü | bugün
 • gaziantep'te güzel bir künefeci.

  servisi üzüm, çilek, erik gibi bilimum meyvelerle ve en önemlisi sütle yapmaktalar.

  2 kişilik diye sizi kandırmasınlar o aslında 4 kişilik*
 • bu mübarek günde şu yaptıkları ile büyük vebale giren künefeci..

  yutkuna yutkuna gırtlağım şişti amk:/
 • istanbul’daki ilk şubesini beylikdüzü beykentte açmıştır. leziz, nefis, çeşit çeşit künefeleri var. ikramları da harika. kalitesini bozmamasını umut ediyoruz.
 • insanı beylikdüzü'nde yaşadığı için ne mutlu ettirebilir sorusunun cevabı olabilecek güzellikte tatlılar yapan kadayıf künefeci.

  yeni haberimiz oldu, gerçi daha yeni açılmış ama duymayan kalmamış, gidip deneyelim dedik. tatlılar ve yanındaki ikramlar süper, fiyatlar bence uygun. bu kaliteyi bozmazlarsa bence istanbul'un birçok bölgesinde iyi yer edinirler.

  mekanın tek kötü yanı, akşam belli saatten sonra çay servisi yapmıyorlar. çayı yetiştiremiyoruz diyorlar ancak bizim millet bedava çay içip on saat oturduğundan haklı olarak erkenden servisi bitiriyorlar.
 • lezzeti güzel fakat artık bozulmaya başlayan künefeci. yeni açılmasına rağmen saçma sapan davranmaktan geri kalmadılar. öncelikle siparişiniz eksik gelebilir unutabilirler fakat bunu hesaba geçirmeyi unutmazlar. verdiğiniz sipariş başka gelir söylediğinizde aslında daha iyisi gelmiş diye ukalaca davranabilirler daha sonra nasıl yanlış bu diye çalışanlar birbirine giydirebilir yanınızda. hep aynı tatlıyı yiyorsanız her seferinde farklı tatta gelebilir. en güzel yanı ise her gittiğimizde bol çay servisi yapılması. her istediğimizde geldi ama sanırım yakında oda bozulur.
 • ankaradaki şubesi sipariş karıştırmakta hem de 15 dakika içerisinde üst üste iki kere sipariş karıştırmakta usta, künefe yapmakta ise vasatlar. künefelerinin lezzeti asla antepteki gibi değil.

  gösteriş olsun diye masaya 3-4 çeşit meyve, sulandırılmış süt koymak yerine, antepteki gibi künefe yapıp düzgün servis etmeliler.