şükela:  tümü | bugün
 • tarih konusunda insanları aydınlatmaktan çekinmeyen yazar.

  geçmişinde sivas katliamı olan bir ideolojiye mensup birileri tarafından marjinal olarak nitelendirilmem de memnuniyet verici.:)

  hiçbir bilim dalının resmisi,gayriresmisi olmaz,bu uyduruklu sıfat tamlaması kürt faşistleri ve bedevilerin marifetidir. siz hiç resmi coğrafya ya da resmi tıp diye bir kavram duydunuz mu? bu bilimleri kafasına göre yontamayacağını bilen bu kesimler kendi komplo teorilerini tarih diye yutturmak adına bu sıfat tamlamasını uydurmuştur.

  liselerde öğretilen bir şovenist tarih vardır,ona şovenist tarih der geçersin ancak üniversitelerde işlenen bilimsel tarih ile liselerde anlatılan tarih arasında uçurum var.sorunun temel kaynağı tarihin objektif değerlendirilememesidir. tarihte objektif olmayı başarabilmiş tek medeniyet ise hitit medeniyetidir. ancak onlar da bu özelliklerini dini nedenlere borçluydular.

  ayrıca alternatif tarih yaratmak için komplo teorileri yazma konusunda uzman olanlar için didaktik bir başlığım var,okuyunuz aydınlanınız: (bkz: bedevilere tarih dersi nasıl verilir)

  edit: başlık başıma
 • karsiliksiz para basmanin diger ekonomik dengeleri etkilemeyecegini ve daha onemlisi bu devirde karsiliksiz para basilabilecegini sanan insan. kendisine tavsiyem para teorisi ve politikasina dair bazi kitaplari okumasi, gerci arz-talep ve piyasa degerine iliskin bilgileri bu kadar zayif iken bu para teorisini anlamasi mumkun degil ama en azindan bu derece cahil kalmamis olur.
 • fed'in son dört yıldır karşılıksız para bastığını, toksik varlık alımıyla küresel piyasaya dolar pompaladığını bilmeyen bazı liseli bedeviler tarafından eleştirilen yazar.

  edit: oha adam daha ceteris paribus'u bile bilmeden ekonomi zırvalıyormuş. :)
 • fed'in karsiliksiz olarak para bastigini iddia edip ve peki bunun karsiliginda amerikan ekonomisinde enflasyon ya da devaluasyon neden olusmuyor sorusunu turk ekonomisine giren ucuz cin mallari ve sicak para ile aciklayan yazar. sanirim global ekonomi konusunu hem yanlis anladi. hayir bi de karsisindakileri ceteris paribus'u bilmemekle itham ediyor o daha da komik.
 • fed'in 4 senedir karsiliksiz para bastigi iddasini guvenilir bir kaynaktan kanitlamasi gereken forex analistidir. ha bi de karsiliksiz para basilmasi karsiliginda ekonomik dengelerin nasil etkilenmedigini aciklamasini isteyecektim ama onceki aciklamalari ile yeterince gulduk o yuzden bugunluk buna gerek yok baska zaman
 • fed'in karşılıksız para basış nedeninin deflasyon ve bütçe açığı ile mücadele olduğunu bilmeyen liseli bedevilere eğitim vermek ile meşgul yazar.

  para basmayı da matbaa eylemi sanan kazmalarla da uğraşıyor şu vakit.:) artık maddi değeri olmayan toksik varlıkları fed satın almıştır ki, maddi karşılığı olmayan bir enstrümanı satın almak karşılıksız bir para arzıdır.

  buyrun linkler: https://www.google.com.tr/…260c694&biw=1366&bih=606

  şu bedeviler de olmasa ben kimlerle eğleneceğim nıhahahahahaa

  edit: ilgili bedevinin iddia ettiği gibi entarilerim olmamıştır. türkiye'nin boşbakanı ile ilgili bir başlıkta fed politikalarının türkiye ekonomisi üzerindeki etkilerini irdeledim ama hurma ile beslenen nöronların anlama yeteneği bu kadar oluyor işte nıahhahahahaa
 • imralı'nın kuçukuçusu olmuş bazı bedevileri rahatsız etmeye devam eden yazar.

  türbanlıları eve kapatan, '' beş çocuk yaparsanız on yıl erken emekli olursunuz.'' diyen de benim zaten.

  evet, kadınları cinsel obje olarak gören, onları zorla ambalajlayan , eve hapseden ve o ambalajı imralı'yı bile gizlemek için kullanan zihniyetinizden

  nefret ediyorum.

  edit: zırvalayan arkadaş sanırım bedevi değilmiş. lakin her devrin adamı ayağında bir liboş olduğu açık ki bu da zaten kalitesini ortaya koyuyor.:) üzgünüm türkiye'deki sağlık sistemine güvenmediğimden bu liboşun çalıştığı dükkanı şeyyyy pardon hastaneyi ziyaret etmeyeceğim.:) ağzının payını almaya devam eden bu liboş, sadece iki entry okuyarak teşhis koyabildiğine göre eminim yakında tıp literatürüne de geçecektir, kendisini tebrik ederim:))))
 • kesinlikle yaratıcı ve komik biri.
 • bedevilerle ilgili anıları gayet komik olan ve de kemalci ya da düzgün ifade ile kemalist olmayan yazar.

  ama çok pis bedevi kıçı tekmeler nıhahahahhaa
 • siyaseti futbol maçı izler gibi takip eden bazı devesevicileri rahatsız etmeye devam eden yazar.

  ahlak kavramı , sadece içki içmemek ve tesettür denen ambalaja sarılmaktan ibaret olan bu sapkın zihniyete bayılıyorum.

  edit: bir bedeviye yanıt idi bu ama uçurmuşlar keretayı, subhanallah ibretlik paylaşım olsun deyyü silmiyorum.