• çocuk okutmak, burs vermek kadar iyi bir şey yapan şahıs. zaten de dolaylı olarak öyle yapmış oluyor. iyi ki var.
  • saygı duyulması gereken hocalar listesi diye bir liste olsaydı, adını birinci sıraya yazardım.

üniversite'de ingilizce derslerimden geçmemi sağlamıştır videoları ile, şimdi de yds'ye hazırlanıyorum ve inşallah bunu da yapacağım sayesinde.

sitede reklam falan olsa tıklayacağım para kazansın diye, zira alışmışız en ufak emek karşısında ücret ödemeye. bu adam bunu yıkıyor yıllardır. kendine öğretmen diyenlerin günde 10-15 defa bakıp feyz alması gerekir.

sözün özü, çok değer verdiğim, saygı duyduğum ingilizce hocasıdır. diğer yazarların dediği gibi, özkan hoca ilk okulda, lisede yahut üniversitede dersimize girseydi belki de şimdi bulbul gibi konuşuyorduk. bu imkana sahip olamasak da en azından videolardan faydalanıyoruz.
  • internet üzerinden ücretsiz (üyelik de istemeyen) ve videolu ingilizce öğretmek üzere kurduğu kişisel web sitesi ile takdir edilesi öğretmen. 1983 elazığ doğumlu, hakkari üniversitesi'nde ingilizce okutmanlık yapıyor.

sitesinde verdiği videolu ingilizce dersleri karşılığı ücret istemiyor, üyelik istemiyor. tek istediği daha çok kişinin faydalanabilmesi için sitenin daha çok kişiye duyurulması. helal olsun..

http://www.ozkancelen.com/sitebuilder/page1.aspx
  • çok güzel bir anlatımı olan öğretmen. keşke bütün öğretmenler özkan çelen gibi olsaymış demekten kendimi alıkoyamıyorum. o ne yalın ve anlaşılır derslerdir arkadaş. ben sayesinde pekiştirme imkanı buldum. herşeyin para olduğu bu devirde, insanların birbirine bedava selam bile vermediği bir dönemde adam resmen hiçbir karşılık beklemeden, emeğini insanlarla paylaşmış.
    ayrıca derslerinin birinde "ingilizce zor bir dil diyenler halt etmiş, hiç zor değil" diyerek özgüven aşılayan bir insan.
  • bir videosunda goygoya saran öğrencilerine 'halk bizi bekler' diyen toplum insanı. yaptığı iş ile ingilizce takviye konusunda fayda sağladığıysa gerçektir. takipteyiz hoca. böyle devam.
  • öğretim tekniğini çok beğendiğim bir ingilizce öğretmeni. bir şey öğretirken onun tarihi hakkında bilgi de veriyor, çağrışım yapması için çeşitli şeyler de sunuyor. mesela ingilizce gün isimlerinin gök cisimlerinden* geldiğini kendisinden öğrendim.

isteyenler ders videolarına buradan ulaşabilir*
    http://www.ingilizce.be/ingilizce_video.htm
  • "faydalı bilgisini paylaşmayan insan ile, ekmeğini paylaşmayan insan arasında bir fark göremiyorum." demiş kendileri.
  • kendisine ekşi sözlük vasıtasıyla teşekkür etmek istediğim kişi. zira kendisinin yaptığı az buz bir iş değildir. 120 küsür video için emek vermiş, uğraşmış, karşılıksız bilgi dağıtmıştır. hakkı ödenmez.
  • sempatik, enerjik bi insan. ingilizce derslerine "ali ata bak" seviyesinden başlıyor, iyi de yapıyor. isteyen herkese belli bir noktaya kadar öğretebilir dili. anlatımının güzelliği ve şahsi kabiliyeti sayesinde tabii.
  • insanların ingilizce öğrenmesini sağlayan bir öğretmen.
hesabın var mı? giriş yap