şükela:  tümü | bugün
 • instagram fenomeni. içerik üretici. yaratıcı replik ustası.

  yaşar üniversitesi radyo, televizyon, sinema bölümü öğrencisi kendisi. burslu öğrencilerden. geleceğin yeteneklerinden bir tanesi. vine da başlayıp sonrasında instagram üzerinden videolarını paylaşmaya devam etti. sıklıkla çevresindeki insanlara veya fanlarına yardım eden, ne yaptığının farkında, ayakları yere basan biri.

  özellikle mercn atay ve oğuz fikret ayaşlı ile youtube videolarında boy gösteriyor. boy gösteriyor dediysem öyle çok uzun boylu da değil hani. kendisi de bu konuda sık sık kendine giydiriyor videolarında. 1 senede takipçilerini 30k'dan 270k'ya çıkartmayı başardı. büyük bir sena şener ve melek mosso hayranı.

  takipçileri ile ara ara buluşmalar ayarlıyor. izmirde ikamet ediyor, burada büyümüş ancak simavlıdır kendisi. sıkça da memleketine gidip kahvedeki emmilerle oturup yurdum insanıyla bağ kurmakta zorluk çekmez.

  boş zamanlarında anne babasına yardıma koşan, gerektiğinde arkadaşlarının çekimleri için saatlerini harcayan birisi. bizim kadir'in atölyesi için instagram çekilişimizde bol bol yardımcı olmuştu, karşılık istedi mi? hayır.

  en son tüm instagram'da takipçileri cem yılmaz'ın sayfasına yorumlar yazmış, günlerce cem yılmazla özkan sağın'ın birlikte bir video çekmeleri için yorumlar yazmışlar ancak cem yılmazdan pek (veya tek) cevap alamamışlar. yine de milletin böyle seferber olması güzel. yani takip edenler hep arkasındalar bu gencin.

  bir de çektiği videoalardaki replikleri takipçileri tarafından okullaradaki öğrenciler tarafından bolca kullanıldığı için çok komik durumlar ortaya çıkabiliyor. öğrenciler bu replikleri okullarındaki tahtalara yazıp sürekli olarak fotoğraf paylaşıyorlar. bu replikleri instagramdan takip edebilirsiniz.

  instagram.com/ozkansagin/
 • azar reklamı ile zırt pırt karşımıza çıkan eleman.