• kazanmıştır.

sokak röportajlarının kamuoyu araştırma firmalarından daha başarılı olduğunu göstermiştir.
  • 7 haziran 2015 genel seçimlerinden sonra muhtemelen chp uşak milletvekili olacak iş adamı.
  • bugüne kadar gördüğüm en profesyonelce ve en yüksek katılımla yapılan sayaçlı sokak röportajlarından birinde uşak'ta rakiplerine fark attığını gördüğüm chp adayı.

uşak kırmızıya mı boyanıyor yoksa?

kaynak
  • bedelli askerlik konusunda twitter'dan kendisine iletilen talepleri tek tek mecliste ifade etmiş olan duyarlı bir vekilimiz. chp uşak milletvekili. selam olsun.
  • dün uşak'tan geçtim, sanırım reis ilk icraat olarak meşhur lalelerin kablolarını kestirmiş. laleler değil sadece yol lambaları yanıyordu.
  • aslında y-chp zihniyetinden. eski hdp açıklamalarından görebilirsiniz.

sığınmacı açıklamaları stratejik. çünkü iç ege sağlam milliyetçidir ve akılcı milliyetçi söylemler çalışır. afyon'da da çalıştı. bolu yine bu konuda pilot bölge.
  • "hdp bir ittifak içerisinde olursa veya kendisi tek başına yeterli oy alırsa, hükümeti kurma yetkisini alırsa bir değil, birden fazla bakanlığı olabilir." açıklamasını yapmış.

chp'nin milletvekili hala parlamenter sistemdeyiz sanıyor. hükümeti kurma yetkisini alırsa diyor. ne hükümeti ne yetkisinden bahsediyorsun. inanamıyorum. bu adamlar milletvekili oluyor ben olamıyorum.
  • boş beleş bir insan. ülke yönetmek hatır-gönül işiyle mi olur?
  • gümbür gümbür geliyor hissiyatı veren belediye başkan adayıdır.
  • (bkz: alev)
hesabın var mı? giriş yap