• müthiş insandır. uzmanlığı ağız cezadır ve bilmediği konuya bilmiyorum der, bilene yönlendirir. makam insanı değildir, bilmeyen başkan olduğunu dahi anlamaz. ayrıca rakı insandır, sohbeti 10 numaradır.
  • adamı tanımam ama yaşlılığım bu adama benzesin dedim bir videoda denk gelince.karizmanın allahıymış!!
  • çağdaş avukatlar grubunu(çağ)
    temsilen girdiği yarışta zafere ulaşan, izmir barosunun yeni başkanı.
  • çok büyük isler yapıyor.

16-17 ağustos 2019 baroların boykot kararlarının öncüsü, mimarı.
  • oldukça kafa dengi bir baro başkanıdır. kendisi kadar önemli bir makama sahip olup, bu kadar mütevazi olan başka bir adam görmedim.

baroda toplantı düzenliyorduk, odaya girer girmez bizleri şaka yağmuruna tutması, sigara içen varsa sigara içsin benim yanımda kasmayın demesi, kendisine özkan bey yerine, özkan abi dedirtmesi, pratik çözüm odaklı bir başkan olması ile gönülleri fethetmektedir.
  • gecesini gündüzüne katarak çalışan, oldukça mütevazı aynı zamanda bir o kadar da entelektüel olan izmir baro başkanı.
    sen yürüyedur başkan, biz her zaman takipteyiz.
  • kendisini bu hafta sonu yapılan seminerde tanıma fırsatı buldum. gerçekten sıfır egoyla hareket eden harika bir insan. ekibi de kendisi gibi müthiş.
  • 1965 doğumlu dokuz eylül üniversitesi hukuk fakültesi mezunu avukat ve halihazırda izmir baro başkanıdır.

kendi gibi eğlenceli ekibiyle farklı il barolarında uygulamalı cmk eğitimi vermektedir. eğitim programları "uygulamalı" kelimesinin hakkını çatır çatır vererek örnek alınması gereken sistematiğe sahiptir.

hitabet yeteneği oldukça yüksektir ve sanıyorum ki şiire ilgisi vardır. zira eğitim kapanışını ölüm yıl dönümü anısına cemal süreya şiiriyle yapmıştır.

barolarına teşrif ettiği meslektaşlar kaçırmamalı!
  • ülkenin ihtiyacı olan güzel insan tanımının karşılığı büyük hayranlık duyduğum insan olur kendileri
  • çıtayı çok yükseklere çıkarmış harikulade bir lider, güzel insan. çevresine bu kadar pozitif enerji yayan bir insan görmemiştim kendisini tanıyana kadar. mesleğe ve meslektaşlara verdiği değer, mütevazı tavrı ve gösterdiği ilkeli duruşun doğal bir sonucu olarak tüm meslektaşların ve izmir halkının gönlünde apayrı bir yere sahip. 2022 ekim ayında yapılacak kongrede izmir baro başkanı adayı kendisi değil ve tbb izmir delegasyonu için aday konumunda.

türkiye barolar birliği başkanı olduğunuz günleri görmek umuduyla, hukukun üstün olduğu günlerde görüşmek üzere başkanım. vazgeçmeyenler, teslim olmayanlar, biat etmeyenler unutulmaz.
hesabın var mı? giriş yap