şükela:  tümü | bugün
 • bel fıtığında 1,5 ayda "faset eklem enjeksiyon" yöntemiyle kimseyi ameliyat etmeden (kısaca sadece iğne vurarak) 100 hastayı iyileştirmiş mucizevi hekim. ülkemizde böyle işinin piri muhteşem doktorların yetişmesi büyük bir onur bizim için.

  söz konusu haber için tıklayın.
 • sayfasını takip etmek için instagram açtığım doktor.
  insanlara genel olarak güvenmem, samimi olduklarını düşünmem ama bu adamın ve ekibinin tus sürecindeki ve sonrasındaki çabalarını, hiçbir maddi beklenti içine girmeden verdikleri uğraşı, tus çalışmaktan kafayı yiyen ve bu sınavın hayatını belirlediğini düşünenlere desteğini, aslında genel olarak tüm meslektaşlarına desteğini gördükçe samimi olduklarına içten inanmaya başladım.

  "hadi tus çalışmaktan kafayı sıyıyor muyuz bugüünn, sabahlara kadar saçımızı başımızı yola yola saykoya bağlıyor muyuuuzz, sıçarken bile tus'a abanıyor muyuuzz, bu süreçte bize bi iki bi şey atmayı da ihmal etmiyoruz di miii, bizi takip etmeyen maldır oleeeyy, en iyisini biz biliyoruuuzzz, aslında hiçbir bokunuz da umrumuzda değil, siz kafayı yerken, tüm hayatınızı bir sınava endekslerken biz bu yarışı kızıştırıp bundan ne kadar koparabiliriz derdindeyiz ama çaktırmayın yehuuu" sayfalarının, kurumlarının yanında böyle bir ekibin varlığı eminim ki birçok doktor için çok rahatlatıcı oluyordur. yaptıkları şeyin maddi bir karşılığı olamaz.

  özkan hocam ya da ekibinden biri, eğer buraları okuyorsanız size sesleniyorum, tanrı sizden razı olsun, çok çok iyi insanlarınız, umarım yaptığınız iyilikler kadar iyi hayatlarınız olur. helal bee.
 • tus duayeni olan muazzam insan. doktorlugunun yaninda tus egitmeni piyasasının en iyi fizyo hocasi. derslerime de gelmisti baya samimi biri. su an kendi basina eğitimler veriyor ama keske dersaneye geri donse.. wp gruplari kurmus ama iyi mi bilmiyorum. kullanan varsa destek plz. oturulup 2 3 saat dinlenilecek insandir minik bir tavsiye.
 • tıp fakültesi öğrencilerinin ve yeni mezun doktorların en büyük mânevi destekçilerinden birisi olan tıp doktoru. medotomy'nin kurucusu ve hekime şiddet isimli kitabın yazarı.
 • adeta bir keriz avcısı. her tus dönemi tus koçluğu diyerek kerizlerden para kazanmakta. tus kazanmanın yolu bellidir. götünüzle sandalye arasındaki temas süresi en büyük etkendir. kimse mucizeler yaratamaz.
  ayrıca bu adam yurtdışında rüşvetin yönetim şekli olduğu ülkelerde parayı basıp doktor olacağım diyen işe yaramazların yılmaz savunucusuydu. bahsettiğim bu tipler üniversite sınavında barajı geçemeyen veya ilk 500 binde bile yer alamayan kişiler. bunların türkiye'de denklik alabilmeleri için tıpta uzmanlık sınavının klinik bilimler testinden 40 puan almaları gerekiyordu(120 sorudan 45-50 net), ardından türkiye'de bir tıp fakültesinde 6 aylık staj sonrası denklik alabiliyorlardı. pandemi sürecini bahane ederek doktor ihtiyacı var, denklik meselesini kaldırın direk denk olalım diye kampanya başlattılar, ağlaya ağlaya baraj puanı 35 puana geldi, ancak önceki denklik sınavlarında 35'i geçmiş olanlar da sınavı geçmiş sayıldı.
  peki özkan yükselmiş'in buradan kazancı ne olacaktı? bu işe yaramazlar denklik sınavını geçmeden tıpta uzmanlık sınavına da giremiyorlar, işte denklik meselesi halledilince özkan yükselmiş'e vefa borcu olarak onun tus kerizliği sistemine para ödeyeceklerdi.