şükela:  tümü | bugün
 • çok yaratıcı bir rumuza sahip olan arkadaşımız.
 • ayrıyetten teammate;

  (bkz: lescon troopers)
 • agresif düşlerin isyankar serserisi..

  evet bu adam için yapabileceğim en evla tanım bu. lakin isyanları hep bir serseri bıyık altılılığına dayanır. yürümeyi sever, toplu ya da topsuz. bu onu ilgilendirir.

  '' pas mı veriyorsunuz mınakoyim'' serzenişti dehşet kokmaz, naiftir.

  benim için ozkhan, şaman öğretilerle bezenmiş literatürsüz bir boy beyidir. zira bu uluslararası platformda norm kabul edilebilecek kadar kutsal ve yaratıcı nicki almak, kusura bakmayın her babayiğitin harcı değildir..

  pota altına yaptığı driveların pas ile sonuçlanacağını bilmeyen basketbolcu parkeyi bırakıp curling oynamalıdır.

  velhasıl kelam mı desem, en nihayetinde mi desem bilemiyorum.. hangisi gayrımüslimler için kullanılıyorsa ben diğerini tercih ediyorum. kendisi, kumsalda akdeniz akşamlarını söyleyip ateş yakmak yerine istanbul cehennemine atılmış bir günahkardır.

  ve kibir onun en sevdiği günahtır..

  sen lekesiz bir alem i penahsın mirim.. ışığın bol olsun.
 • kendisine iki çift kelamım var! ihanetten bir an önce dönüp aklını başına devşirmesini salık veriyorum. ve kendisine fatih sultan mehmet han'ın babası ikinci murat'a yazdığı mektup ile haykırıyorum!

  "“–pek kıymetli ozkhan! takım ve istikbal tehlikededir. eğer kaptan iseniz, buyurun takımınıza geri dönün!.. yok eğer kaptan ben isem, size takımınıza dönmeyi emrediyorum!.."