şükela:  tümü | bugün
  • berkay'ın eşi, muhteşem yüzyıl'ın eski oyuncusu, berkay ile arda arasındaki tartışmanın sebebi...ahmet çakar'ın da sabahın bir köründe neredeyse doğum yapacak bir kadını arayıp kocan bana böyle dedi böyle böyle yaptı demesini eleştirdiği insan... olay gerçekten öyle geliştiyse ben de merak ettim neden acaba?. bakın burası çok enteresan...
  • ardayı gram sevmem, hatta nefret ediyorum. ama ilgili olayda bu kadın iftira atıyor bence. başına böyle bir şey gelip bu kadar sakin kalmanızın nedeni ne özlem hanım. ne güzel ya çamur at sonra sessizce kenara çekil. sen önce kocanın eski pisliklerini temizle. bu daha iyi günleriniz, caner'in ahı var sizde.
  • özlem'cim adına açılan başlığın ilk entrysi, sabahın köründe karnı burnunda bir kadını arayıp kocasını şikayet etmen hakkında oldu. tebrik ederim.
  • bu kıza neden böyle davranılıyor anlamıyorum ben olsam kocama söylemeden olay çıkartırım ama böyle kocasından çekinen bi kadın olsaydım da kocama söylerdim hertürlü aferin bravo tacize sessiz kalmayın kadınlar