• berkay'ın eşi, muhteşem yüzyıl'ın eski oyuncusu, berkay ile arda arasındaki tartışmanın sebebi...ahmet çakar'ın da sabahın bir köründe neredeyse doğum yapacak bir kadını arayıp kocan bana böyle dedi böyle böyle yaptı demesini eleştirdiği insan... olay gerçekten öyle geliştiyse ben de merak ettim neden acaba?. bakın burası çok enteresan...
  • özlem'cim adına açılan başlığın ilk entrysi, sabahın köründe karnı burnunda bir kadını arayıp kocasını şikayet etmen hakkında oldu. tebrik ederim.
  • yani kadın tüm türkiyenin gündemindeki olayı açıklığa kavuşturan açıklamalar yapmış, medyadan önce ardanın eşiyle paylaşmış ve haksızca reklam yapmakla, kocasının eskiden evli bi insanla olan ilişkisiyle yadırganmıştır. hatta tek başına dans etti diye yolluydu kaşındı tarzında yorumlara maruz kaldı. ne yapsaydı yani ne yapabilirdi başka. olaylardaki en masumu bence
  • suratını belerterek çok güzel gözüktüğünü düşündüğü çekimlerle instagramda krem reklamı yapan eski manken, yeni şarkıcı eşi.
    ha bir de sürekli olarak yemek yiyen bir adet kızı var, ilerinin obezi ama ‘mükemmel’ annesi tarafından bir türlü kabul edilmiyor durumu. bu süper annemiz, ‘ama aryaaa çok sağlıklı besleniyor taaamaaaam mıııı, size ne hem’ modunda cevapları ile kızının eline lolipop verip video çekmeye devam etmektedir.
  • bu kadar variyet icinde cocuk alınmayan otel konseptini bilmiyor olusu sasirtmistir.
  • ben berkay adını bir asena atalay olayında bir de bunda duydum. karısını da böylelikle tanımış olduk. çok güzel prim yaptı adam. arda turan bu adamın karısının kulağına "çok güzel kadınsın. evli olmasaydın seni kaçırmazdım" demiş. ve bu olay tüm türkiye'nin gündemine oturdu. aylarca konuşuldu. şaka mısınız? tacizden, tecavüzden, cinayetten geçilmiyor ortalık. hiçbiri aylarca bu kadar konuşulmadı. kadın mahkemeye versin hakkını arasın ama ülke gündemine oturacak kadar ne olmuş arkadaş? niye berkayın karısının kulağına fısıldanan cümle cinayetlerden daha büyük bir olay haline geldi?
  • çocuğunu obez yapmak icin yüksek gayret göstermektedir.
  • elazığ depremi bağışı için attığı 10tl lik mesajların ekran görüntüsünü instagramda paylaşarak gösteren ‘yüce yürekli’ kişidir.
    bi gösteriş yapmadığınız bu kalmıştı, insan biraz utanır be.
  • bir an önce kökünün kurumasını dilediğim insta mom güruhunun en boş kafalısından.
  • arda turan'ı anlayabiliyorum gerçekten çok hoş bir kadın.
hesabın var mı? giriş yap