şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tsm sanatçısı sevimli, datlu hatun.
 • eski siyasetçi, eski mimar, yeni şarkıcıdır. bölgede tanıyanlar tarafından hırsıyla bilinir. eşi il başkan yardımcısıyken (şinasi öktem zamanında) kendileri tuzla'da ilçe başkan yardımcısıydı. milletvekili adayı olayım diye çok hırs yaptıydı ama olamadı.

  kendilerine destek olsun diye palazlandırdıkları (bkz: hasan uzunyayla) sonradan (bkz: cemil ekşi) ile kanka olunca siyasetten çekilmek zorunda kalmışlardır. (al birini vur ötekine)

  boşluk süresinin sonunda şarkıcı olmuştur. "cumhuriyet kadınları şarkı söylüyor" (ne demekse???) etkinlikleri dahilinde buca, karşıyaka ve seferihisar belediyesi organizasyonunda ekstraya gidecektir. (para almadıysa son cümle yok hükmündedir:))
 • chp tuzla eski ilçe başkanı, mimar tekin ağırman'ın eşidir.
 • aktrolleri kucaklamaya karar vermis insandir. memlekette bunca durust, bunca namuslu issiz varken, chp iktidara gelirse aktrollere kucak acacagini beyan etmistir. zannimca chp yonetimi bu kadina mudahale edip dur demelidir. benim verdigim oy ile aktrollere kucak acilacaksa, acilen soylenmelidir ki o oyu vermeyeyim. ayrica bu kadinin chp adina konusmaya yetkisini kim vermistir? kim verdiyse derhal geri almalidir.
 • an itibariyle engellenmiştir beni. mensubu olduğu partinın vicdansızca davranılan hayvanbarınaklarındaki hayvan dostlarımız adına yardım istediğim için (ticittiri etkın kullandığı için) cevap dahi yazmamıştır sonra biraz sert bir tutumla yzdığım yazıya düzgün insan gibi yazarmısın yazılarını diyip terslemiştir beni sorunları bir dizi yazdığım halde yınede cevap yazmamış benı engellemiştir. tivitiri monolog olarak kullanan sadece kendini gösterme yeri olarak adlandırılan kitlenın içindedir.chp belediyelerinin hayvan haklarıyla ilgili barınaklarda iyileştirme yapmasını istemiş ve vicdan ve sağ duyusunda bulunmış birine cevap yazmadan laf sokarak engellemiştir. siyaset halka dokunma dır halkın istediklerine cevap vermedir umut edilen prtinin üyesi bu şekilde davranıyorlen umut mu kimse bana umut demesin vesselam.
 • imam hatip destekçisi chp'li milletvekili.

  (bkz: chp'nin ekselansları abdullah için yas tutması)

  (bkz: laiklik tehlikededir diyemem)

  (bkz: chp'nin dincilere yaranma gayreti)

  (bkz: kılıçdaroğlu'nun akit'e taziyede bulunması)

  sadece komünist parti'den değil, sivas'ta katledilenlerden, imam hatipler dışında kamu okulu bulamayanlardan ve bu memleketteki gericiliğe destek olduğun için tüm halkımızdan özür dilemesi gereken liberal siyasetçi.

  ihsan özkes gibi akp'ye göz kırpıyor olması muhtemel chp'li...
 • kendisinin imam hatipli twitleri muhtemelen aktrollerin operasyon hesaplarından atılma.

  şöyle bir durum var.
 • chp ile ilgili başta twitter olmak üzere sosyal medya organizasyonları yapan kişi. chp'de bu anlamda kendisine herhangi bir resmi sorumluluk verilip verilmediği ise meçhul. belki sağdan oy gelir diye imam hatiplere destek olmaya çalışan tuhaf tweet'lerinden söz ediliyor. lakin chp genel merkezi zemzem suyuyla da yıkansa, hatta kabeye bir şubesini bile açsa dincilerden zerre oy gelmeyeceğini halen çözemeyen birisi olduğu aşikar. bu şuursuzluğun sadece kendi kendini görevlendirdiği münferit bir hadiseden ibaret olmasını umuyorum.

  milletvekilliğine çıkacak yolun sosyal medyada etkin olmaktan geçtiğini düşündüğü anlaşılıyor. arada tuhaf paylaşımları olsa da bu anlamda gece gündüz büyük bir hevesle çalışıyor. kendi hakkında kitap yazıp tüm vekillere, genel merkeze filan da gönderip reklamını da 10 numara yapıyor. eğer bu taktiği işe yarayıp, bir sonraki seçimde amacına ulaşırsa bundan sonra chp'de mücadele alanının sanal boyuta da taşınması mümkün.
 • pınar boykotunu itibarsızlaştırmaya çalışan chp'li.

  https://twitter.com/…nchp/status/856811293843615744

  tavrı ve kibirli cevapları, akp'nin neden yüksek oy aldığını ispatlıyor. bu tür zevzeklikler yüzünden türkiye yıllarını kaybetti.... yazıklar olsun..
 • sırf pınar ürünlerini boykot etti diye şahsi twitter hesabından kendi seçmenine hakaretler savuran millet chp'li

  imla