• bugün izlediğim programında seyirciler tarafından sorulan en gerzekçe sorulara bile kibarca cevap veren, tencere tava ile yatırım anlatan, sempatik ve hoş bayan.
    takip etmek isteyenler için http://twitter.com/ozlem_denizmen
  • yerli robin scherbatsky, çok da tatlı sunuyor, aynı robin gibi. idealimdeki kadın: güzel, zarif, eğitimli, güleryüzlü, yatırımdan anlıyor.
  • biraz fazla güleryüzlü sunucu, programa içip kafası güzel çıktığını düşünmeden edemedim. sürekli olarak kendi kendine gülerek birşeyler anlatıyor, eli kolu hiç durmuyor. ama kendisini bu haliyle seviyoruz.
  • bugün cnbc-e'de yayınlanan programına basketbol topu ile gelmiş.
    paranın yerinde saydığını göstermek için topu masaya vuruyor.
    çok top sektirme gördüm ama bu kadar sempatik olanını ilk defa..
  • twitter'dan takip ederek sayesinde aydınlanmaya çalıştığım insan. bakayım dedim ne tavsiyeleri var diye. şöyle bir twitini okudum;

"lokantalarda yarım porsiyon istemekten çekinme. onceden sor ve ona göre yarı öde."

sonra direk bastım unfollow butonuna. sloan school olunca bir beklenti oluşmuştu oysa. yarım porsiyon istemekten korkmayaymışım. bahsettiği şey de dondurma. yarım porsiyon dondurma istemiş. allahım yarabbim.

(bkz: adam einstein beyler)
  • müthiş bir uzman kendisi.

az önce cüneyt özdemir'in programında kredi kartları ile ilgili olarak türk halkını aydınlattı:

"kredi kartı kullanırken gelirinize dikkat etmeniz lazım. gelirinizden az harcamanız gerekir"

(bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
  • twitterde doğru düzgün bir çok kişiye faydalı olabilecek soruları yanıtlamak yerine "ayy ben de şimdi alışverişteydim sizi okuduğum iyi oldu" tarzında mentionları retweetlemeye daha çok önem veriyor bu bayan.
  • sosyal medya'da insanları yakalamak için biyografisinin altında kalan yorumlar yapan finans uzmanı. twitter'da takip edene kadar sevdiğim bir iş kadınıydı. kendisini önyargısız dinleyebilmek için unfollow şart.
  • ağzından paradan başka laf çıkmayan genlerinde yahudilik olduğunu düşündürten gereksiz ve itici bir kadın
hesabın var mı? giriş yap