şükela:  tümü | bugün
  • devlet tiyatroları'nın, adına bir parantez açılması gereken başarılı oyuncusu.

anadolu üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümü'nü bitirdikten sonra kariyerinin ilk profesyonel adımını ankara sanat tiyatrosu'nda atmış. ardından kısa bir süre fas, cezayir, tunus gibi ülkelerde müzikallerde rol almış.

devlet tiyatroları macerasıysa, bursa devlet tiyatrosu'nda başlamış. daha sonra van devlet tiyatrosu'na kadrolu olarak atanmış. burada, azizname '95, çılgın dünya gibi unutulmaz oyunlarda görev almış.

şimdilerde diyarbakır devlet tiyatrosu'nda ve sezonun başarılı oyunlarından hacıyatmaz'da ışık saçıyor. rol aldığı her oyunda biraz daha gelişen, yükselen bir performansı var.

pembe patikler, hayat türküsü gibi diziler de rol alsa da, oyunculuğuna tiyatro sahnesinde tanık olmak en güzeli.
  • ankara devlet tiyatrosu ailesine katılmış başarılı oyuncu.

bu sezon arthur miller'ın orkestra'sında, tiyatro adına iyi şeyler yapmaya devam ediyor.

kendisiyle yapılmış şöyle de bir röportaj var.
  • ankara devlet tiyatrosu'nun "nehir" adlı oyununda gösterdiği performansla bu yıl tüm tiyatro ödüllerini silip süpürmesi gereken yetenekli oyuncu. bir de "karlar kraliçesi" adlı çocuk oyununda rol alıyor. televizyon dizilerinden de yüzüne aşina olduğumuz, sesi güzel, kendi güzel, eskişehirli, şimdilerde izmir sevdalısı güzel insan. tiyatro sahnesinde mutlaka seyredilmeli, beyaz cama da yeniden transfer olmalı.
  • ankara devlet tiyatrosu'nun oda tiyatrosunda oyunculuğuyla çılgın atmaktadır.. nehir karakteriyle büyülemektedir.. takdire şayandır.. enfestir..
  • iki hafta önce sakarya'da "nehir" rolüyle izlediğim sanatçı. oyundan sonra tebrik etmek için bekledim ama çıktığında etrafı biraz kalabalık olduğu için gidemedim. içimde kalmasın buradan tebrik ediyorum kendisini. cidden bizleri büyülediler çok teşekkür ediyorum ona ve ekibine.