şükela:  tümü | bugün
132 entry daha
 • (bkz: pamuk şeker) aşık oldum galiba ne konuştuğunu dinlemeden izliyorum. dudağını büke büke konuşuyor, bir de ses tonu çok hoşuma gidiyor.

  ekleme: rüyamda gördüm, tüm gece onunlaydım ama açılamadım. ah bu utangaçlık!
 • kendisine, sen yine de ak parti bakiyesi insanlara fazla prim verme özlem hanım demek istediğim tecrübeli gazeteci. bu ülkede siyasal islamcılar yanılır(!) ve rabbim de milletim de bizi affetsin deyip işin içinden sıyrılırlar ama solcuların bırakın yanılmayı yanlış ata oynama şansları bile yoktur. bu konuda en acı tecrübeyi 17-25 aralık ertesinde zaman gazetesine verilen destekten sonra chp kanadı bizzat yaşadı diye düşünüyorum.

  sözleriniz, röportajlarınız, bakış açınız falan aslında gayet tutarlı ve demokrat ama ben yine de naçizane yaşadığınız ülkeyi hatırlatayım özlem hanım.
 • youtube’da gündem videoları koymaya başlayan gazeteci

  öncelikle videosunu izleyince cüneyt özdemir’in amerikada çektiği videolar aklıma geldi. sanki onun izlediği yoldan gidiyormuş gibi geldi (dijitalleşme konuşuyor ve onu uyguluyor doğru adım) ayrıca kendisinin diksiyonu, bilgi birikimi ve gündem takibini oldukça beğendim. umarım gün aşırı devam eder bu çalışmalarına.

  ancak taksimde yürüdüğü sırasında maske takmamasını tamamen estetik kaygılarla aldığı bir karar olarak düşünüyorum. bu da eleştiridir.
54 entry daha