1. 1990'lı yılları güzellik yarışmalarında derece kazanmış en güzel kızlardan birisi idi kendisi. podyumda fırtına gibi esti fakat sonra hata yapıp küçük şarkıcıların dandik dizilerde, hem de anne rollerinde oynadı. şimdilerde annelik görevini gerçek hayatta yapıyormuş duyduğum kadarı ile. kendisi 1-2 yıl önce "türk halkı çirkindir" diye bir laf etmiş, ortalığı karıştırmıştı.
    özlem, kaşlarına kurban, kaymaz.
  2. 1992 turkiye guzelidir. ayni yil miss world'e de katilmistir ama dereceye girememistir. hollandali bir muhendis olan watze di rives ile evlenmis, bu evlilikten 1998 yilinda bir kiz cocuk dunyaya getirmistir. kendisi ayrica 1996 yilinda mustafa sandal'in suc bende adli sarkisinin video klibinde sanatciya eslik etmistir.
  3. star'in kralice adaylari icin gunlerce tv'den oylama yaptigi ilk yilin guzeliydi. ayiptir soylemesi ben kendisini ekranda 5 okka makyajin icinde gorur gormez mu$mula suratli diyerek elemistim. sonra birinci oldu kadin, sitem ettim kadere!
  4. 3çocuk annesi,1992 türkiye güzeli.
    oğlu daniel nager sondromlu olarak dünyaya gelmiş.
    oğlu için yaptıklarını, geçirdiği ve hala devam eden süreci dinleyipte gözleri dolmayan, bu kadına sonsuz bir saygıyla bakmayan kalpsizdir,net.

özlem kaymaz hakkında bilgi verin