şükela:  tümü | bugün soru sor
  • akp'nin istanbul 1. bolge 9. siradan milletvekili adayi.
  • bu sizi ilgilendiriyor'da okan bayülgen'le girdiği polemikte ezim ezim ezilmiş kişi...
  • "berhan'a berhan demiyorsanız bana da özlem demeyin" demeyi veya hatta veya içinden "boşver ya" demeyi becerememiş bir kadın aday
  • ne yapmaya niyetliyse* acilen vazgeçmesini tavsiye etmek istediğim milletvekili adayı.
    (bkz: kadın aday demek istememek)
  • akp websitesinde şu şekilde tanıtılan ince sesli kadın:

"istanbul 1. bölge milletvekili adayı
    özlem piltanoğlu türköne

ozlemturkone@hotmail.com
    seçim çevresi : istanbul 1. bölge
    öğrenim derecesi : üniversite
    mesleği : yönetici

1976 yılında doğdu. ilkokulu amerika newyorkta, orta ve lise öğrenimini istanbul'da tamamladı. 1997 yılında gazi üniversitesi i.i.b.f'de kamu yönetimi bölümü'nden mezun oldu. londra ingiltere'de, middlesex üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı.

en son görev yeri çiçekdağı kaymakamlığı olup dokuz sene mülki idare amiri olarak görev yaptı."
  • 31 yasindaki eski kaymakam, simdinin milletvekili adayi. kimden gaz aldiysa herseye cevap vermek icin bu geceki bu sizi ilgilendiriyor programinda olur olmaz heyecanla ortaligi dagitmistir.* fiziksel yasi ile akil yasi arasinda ciddi supheler uyandirdigini dusunmekteyim.*
  • akp'yi merkez parti olarak gördüğünü söyleyen kişi. demokrasi kalesi de dedi. ütopik biriymiş.
    heyecanla izliyoruz.

zamanın ötesinden gelen edit: tamam heyecanla izlemiyoruz.
  • bu sizi ilgilendiriyor adlı programda erkek egemen toplumun elit temsilcileri tarafından "yumurcak çocuk" yerine konup azarlanmaya çalışılan milletvekili adayı....
  • size daha bana sen diye hitap iltimasini vermedim temali nazik uyariyi hayatimiza tekrar siringa etmis gorunen milletvekili adayi; elbette ki danisikli dogus degil ise.

(bkz: entryde yalcin kucuk tandansi)

ha bu arada adi ve soyadi gercekten ilginc, hatta biraz daha kurcalanirsa burdan cin oyunlu nice guldesteler cikabilir; o mevzuat baska.