şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu anda haberturk tv 05:00 haber bültenini sunmaktadır. söz konusu hatun kişinin sunduğu haber daha bir inandırıcı gelmektedir bana.
 • artık göremiyoruz.geri alın lan işe...
 • istanbul üniversitesi iletişim fakültesi mezunu olan sunucu.
  o yıllarda dahi iürtv'de haberleri sunmaktaydı.
 • hoş bir ses tonu var, dinlerken yormuyor veya tırmalamıyor. böyle fazla duygulu gibi, yumuşak.
 • haberi sunmak dışında başka hiçbir şey yapmayan kadın.
  bu yüzden de kendisini takdir ettim bugün.
  ne kendisini fark ettirmek için uğraşıyor, ne aşırı makyaj ya da saç..
  tek derdi haberi düzgün vermek.
  biz de sayesinde haberi alabiliyoruz.
  işin daha başlarında olduğunu düşünüyorum o yüzden de doğru yolda olduğunu söyleme ihtiyacı duydum.

  ceren kurt vardı misal..ondan haber dinlemek ne güzeldi.

  kötü örnek için : (bkz: #17806058)
 • aysegul korkmaz ile birlikte, ntv bunyesindeki haber spikerlerinden en iyisi. tertemiz, duru bir sekilde haberi veriyor. son zamanlarda yuzune biraz mimik gelmis olsa da; aleni bir sekilde kas kaldirma, boyun kirma veya cumleninin yarisini verip kalan yarisini geri cekercesine duraksama gibi, izleyici icin yorucu ve dikkat dagitici aktraksiyonlardan falan cok cok uzak. kenarda acik duran televizyondan kafanizi cevirmenize gerek birakmayacak sekilde duraksamadan ve inis cikislara girmeden veriyor haberi.

  kafa cevirmenize gerek birakmayacak demisken ekleyeyim ki kendisi bir erkek olarak sahsi begeni sinirlarimin disinda olsa da, fiziken saglam bir genetik mirasa (kemik yapisi, vucut gelismisligi) sahip oldugunu masanin arkasindan bile belli ediyor.

  bir izleyici olarak tek ricam, (manisi yoksa) eski sac rengine donsun de daha sik izleyebileyim haber dinlerken kendisinden..

  pek seviyorum..
 • son zamanlar pek bi moda olan, sanki hamlet oynuyormuşçasına ağaçta kalmış kedi haberi sunan spikerler gibi olmayıp gıcık etmeyen, işini olması gerektiği gibi gayet düzgün yapan türkiyenin en iyi kadın haber spikeri. yüzü de tablo gibi maşallah nazarım değmesin..
 • geceleyin çalıştırılan, geceleri çalışmadığı hafta sonlarına gündüz nöbeti yazılan emekçi kadın.
 • bulunduğu yeri sonuna kadar hak eden ntv'nin içi dışından güzel haber spikeri. kendisini 2008'de staj yaparken tanımıştım, kendisi de stajyerlikten yetiştiği için biz stajyerlere çok iyi davranırdı. gözümüzde adeta bir melekti. o dönem sadece gece bültenleri ile sabah kuşağını sunar daha çok muhabirlik yapardı tam spiker statüsünde değildi ama habertürk'e olan vefasından oradaydı. hiç unutmam bir gün başka bir yerden aldığı teklifi telefonda reddetmesine şahit olmuştum. karşı tarafa habertürkten şu an için ayrılamayacağını oraya vefa borcu olduğu gibisinden şeyler söylüyordu. yanlış hatırlamıyorsam eskiden o da stajyermiş orada, yolcuğuluğa öyle başlamış. iü'de okurken arkadaşlarıyla kaydettiği bir videosu vardır ki o dönem hala öğrencidir ancak arkadaşları hepsi ileride ne olacağını söylerken o sürekli "ben spiker olacağım" demektedir. o videosunu izletyince "helal olsun be özlem abla" demiştim. ta öğrenciliğinden beri demiş demiş ve olmuştur. bence çok da güzel sunmaktadır haberleri. evlidir bir de güzel çocuk annesidir. evli olduğu adam da çocukluk aşkıdır diye hatırlıyorum. sanırım bütün künyesini çıkardım artık gidebilirim.
  we love you özlem abla !