şükela:  tümü | bugün
  • evet suserlar an itibariyle başlatmış olduğum kampanyadır. hürriyet gazetesi’nde dün eski eşi, özlem tekin’in müziği tamamen bıraktığını söyledi. ergenlikten beri dinlediğim björk ve sinead o’connor’ın türkiye şubesi kadife sesli sanatçının yeni şarkılarını dinleyemecek olmam beni çok üzdü. neden bıraktığı hakkında hiçbir bilgim yok, bilenler bilir bodrum gündoğan’da muhtar azası olmuştu. hayır sen yap azalığını hobi olarak yine yap; ama müziğini bırakma özlem tekin. sana ihtiyacımız var. sevenleri twitter adresinden defansa gelsin. https://twitter.com/ozlemtekin
  • yolda gazeteciler eski eşini görmese, adam da özlem müziği bıraktı demese, aaaaa olur mu yeeeaaa diye hayıflanan onlarca insanın belki haberi bile olmayacaktı.

her türlü teranenin döndüğü müzik piyasasında, kadına fenalık gelmiş, çekmiş gitmiş bodruma kafasını dinliyor, keyfince bi hayat yaşamaya başlamış..insanlara huzur verin huzur..

sanatçılık, yaratıcılık başka bişeydir. içinden geldiği zaman zaten duramaz, yeniden üretmeye, paylaşmaya başlar..ama şimdi, eğer seçimi buysa, saygı göstermek gerekir.
  • cümleten desteklemek gereken kampanya. özlem tekin'in türk rock müziğine katkısı büyüktür, kendini inkar etmemeli özlem tekin. fakat illa ki piyasada albüm yapmak zorunda değil elbette, sadece bırakmasın, kendini müzikle ifadeye devam etsin...
  • özlem tekin en son kaç sene önce şarkı söylemiş ki şimdi bırakmasın isteniyor?

konser yapsa kaç kişi gidecek?

zaten olan bir şeyin ilanı.
  • twitter mobilden çöktü gelemiyorum..
    yalnız, müziği bırakmamış olsa da yeni şarkıları gelmeyeli uzun yıllar oldu.. bir iki yeni parçayı tv'de de değil, youtube üzerinden yayınlamak zorunda kaldı.. ben hep eski parçalarını açıp dinliyorum.. evet kendisini çok severim.. ama kızgınım da; sen tekelci kişilere nasıl boyun eğdin o sesinle? şebnem ferah'i üçe katlar beş ile carparsin oysa.. (şebnem'in şarkılarını ayrı severim, o başka konu)

şimdi sezen aksu destekli şebnem ferah, biz ses oluştursak da buna müsaade eder mi? okumadık mı saatler süren o bilgi dolu entryi..

yine de gönlüm seninle özlem tekin.. twitter gelsin hemen destek olacağım..
  • kadını nasıl soğuttularsa müzik piyasasından, hayvan haklarkına veganlığa sardırmış. özlecim yeni albüm yapmıyorsun bari unplugged falan eskilerden bir albüm yap. eminim cizlavetle bile hala rocker olursun.

cizlevet
  • ama harbiden bırakmasın.
    açık ara dünyanın en iyi kadın sesi
  • ayyy ilk defa yapıcam çok heyecanlıyım.

buyrunuz (bkz: derdini sikeyim butonu)