• haşere gibi çoğalan kuantumculardan biridir.

facebook'ta dolanırken, bu kişinin reklamı sayfada sponsorlu çıktı. kısa süreliğine ücretsiz danışmanlık yapacağını yazmış. ben de merak ettim verdiği linke tıkladım.

tıklayınca otomatik bir whatsapp grubuna dahil oluyorsunuz. klasik her gün özlü sözlerin yazıldığı, niyetlerin yazıldığı, şükür ve niyetlerin havada uçtuğu bir grup.

grubun yöneticisi özlem hanım. herkese saat randevusu veriyor. o saatte arayıp konuşuyorsunuz.

ben de randevu aldım ve aradım. önce kim olduğunuzu ve sıkıntınızı soruyor. anlatıyorsunuz. sonra kendisi anlatıyor, sizin için olumlama kaseti dolduruyorum, cümle yazıyorum, vs. tamam dedim. "size havale numarası göndereceğim ödeme için" dedi. "ne ödemesi" dedim. "bu terapinin ücreti" dedi. "pardon da siz ilanda ücretsiz danışmanlık yazmışsınız ne parası istiyorsunuz" dedim. "danışmanlık bu konuşma için sadece, terapiler ücretli" dedi. ben de sinirlendim, kapayıp engelledim.

sakın siz de aramayın. kadın danışmanlık adı altında kendini pazarlıyor. dolandırıcı resmen.
hesabın var mı? giriş yap