• kel diva oyununu, haluk bilginer'i canlı olarak ilk defa izlediğim için değil, beni özlem zeynep dinsel ile tanıştırdığı için asla unutmayacağım. izlemeye doyamadım, sahnede diyaloğu yokken dahi mimiklerini, hareketlerini kaçırmamak için gözlerim sürekli ona kaydı. ne mükemmel bir oyunculuk, inanın bir saniye gözünüzü ayırmasanız, her saniyeyi dolu dolu değerlendirmiş olursunuz. oyunun türünün de bu performansa zemin hazırladığı inkar edilemez, zeynep dinsel'i başka bir oyunda izlemeyi iple çekiyorum. büyük yetenek...
  • yuva oyununda harika bir performans sergiliyor kesinlikle izlenmeli (bkz: yuva)
  • çok iyi bir oyuncu.
    (bkz: yuva/@kedish)
  • kendisinin oyuncu olduğunu bilmiyordum..buket uzuner'in , uyumsuz defne kaman'ın maceraları serisinin 2. kitabı olan toprak, kendisi tarafından seslendirilmiş. mükemmel bir iş çıkarmış. her duyguyu, karakteri vs nasıl güzel vermiş.. ses tonu harika. 1. kitapta buket uzuner'in kendi seslendirmesindeki eziyetten sonra ilaç gibi geldi. baktım daha bir çok kitabı seslendirmiş. ibrahim selim ile beraber yeni favorim kendisi, hatta ondan daha iyi.
  • “araba kullanmayı nasıl öğrendim” oyununda şahane oynamıştır. hala ne oyuncuymuş ya diyorum. gidin izleyin.
  • sahnede izlediğim en yetenekli oyunculardan birisi desem abartı olmaz.
    1977 doğumlu.

keskin ama zarif yüz hatları, saçlarının kıvırcıklığı çok karakteristik ve özel.

nice oyunlarda izlemek nasip olsun
  • aşkın en kısa gecesi'nde çok başarılı bir performans sergileyen oyuncu. özlem sana diyorum; ben garavel usta, beni bul.
hesabın var mı? giriş yap