şükela:  tümü | bugün
  • ayrı bir başlığı hakeden video tanıtım.

öncelikle videoyu şuraya bırakalım

#özlenenfenerbahçeiçin

uzun zamandır (yerel genel seçim vb dahil) böyle güzel seçim videosu görmedim. duygulandım gurulandım (muhtemelen fenerbahçeli olduğum için*) ama sadece bu videonun hazırlanışı bile neden aziz yıldırım'ın artık bırakması gerektiğini gösteriyor bence.

öyleyse bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye

#vefaiçin
  • #vefaiçin (bkz: alex de souza)

sonuna kadar destekçisiyiz. kavga gürültü içinde sağa sola sataşan ağzından salyalar akarak taraftarına bağıran bir başkan,
    kendi sahası dışında gittiği her statta yuhalanan bir kaptan,
    10 kişi kalmış takımlara 11 kişi defans yapan mantalitede bir futbol,
    kulübü çocuk oyuncağına çevirmiş teknik direktörler,
    sakat olduğu bilindiği halde 20-30 milyon euro akıtılan futbolcular,
    .
    .

diye uzayan giden şeyler istemiyoruz artık !

özlenen fenerbahçe için (bkz: ali koç)
  • vizyonsuzluk canımıza tak etti alim.
  • gözlerim dolu dolu izlediğim videodur.

gel artık ali koç, gel ki bağıralım dolo dolu 'yaşa fenerbahçe' diye, inletelim yeri göğü...
  • 1- git aziz
    2- git aykut
    3- git içi geçmiş yönetim
    4- git transferlerde kimlerin emeği varsa yediğiniz ekmek haram sizin
    5- yabancı sevdalısı değiliz artık ama içi geçenler genelde türk yallah ptt ligine
    6- gelen topçulara idman niyetine her hafta bir tuncay şanlı, emre belezoğlu, appiah videosu izletin. organizasyona gerek yok aç youtube u yaz bu isimlerden birini izlet.
    7- 2 hafta kötü oynayını kesebilecek hak hukuk bilen bir hoca
    8- zaten taraftar değişir siz adam olun yeter ki en adamı biziz o zaman destekleriz sizi

not: fenerbahçeli kardeşlerime yazıyorum. bu sene bizim takımdan bir bok olmaz iddia ediyorum şampiyon olamayacağız en fazla türkiye kupasını alırız onda da aykut çıkar seneyi kupayla kapattık der. lig böyle boktan kalitesizken şampiyon olamamak ne kadar boktan ruhsuz bir takım olduğumuzu gösterecek. benim favorim başakşehirdir şampiyon olacaklardır. kalitesiz oyuncu sorunumuz yok pağalı kopek medyaya aldanmayın onlar izlenmek için satmak için yazar öyle, bizim ruha ihtiyacımız var ruhsuz köpeklere değil. özlenen takımı daha çok özlemye devam edeceğiz ne yazık ki.
  • umalım ki yargıtay kararı çıksın, yoksa bu adamın seçilme şansı yok.
  • dolu dolu gözlerle izlerken alexle beraber ağlatan video. helal olsun
  • videonun 2:34 saniyesinde 6alatasaraya da mesajı vermişler.
  • işin garip tarafı özlenen fb yine aziz yıldırım dönemindeki fb'dir... şl'deki çeyrek finall alex'li, hoijdonk'lu günler, 6-0'dı falan... hep aziz yıldırım dönemi bunlar.