şükela:  tümü | bugün
  • 2012'de derbiyi izlemeye gitmiştik arkadaşlarla. ne cesaretse karışık salonda izliyoruz. solda fenerli bir arkadaş oturuyor benim. bu yarak kafası gol attıklarında hereöööy diye bi çıldırdı, yerdeki kapağı açık kola şişesine bi koydu yıkandık amına koyim. hah işte o ortamı özleten rekabettir.

not: 2-2 kalmıştı o maç son dakkada elmander'in frikiği direkte patlatıp fenerlileri içine doğru sıçtırdığı maç. yenilmekten beter olmuştunuz lan. :)

edit: hafızamın azizliğine uğramışım. frikiği selçuk kullanmış, tabi o zamanlar maestro derdik. ardından baros tamamlamış ve üst direkten dönmüş. uyarı için high and dry and high adlı yazara teşekkürler.
  • şu var ki en sevdiğim rakip takım nedense galatasaray'dır. hatta gordon milne zamanında bırakın 3 puanı neredeyse 1 puana razı kalmış bir fenerbahçeli olarak yazıyorum bunu. beşiktaşı ve özellikle çarşı grubu taraftarını çok sevmeme rağmen galatasaray'ın bende yeri hep ayrıdır. onunla rekabet her zaman kolay olmuyor çünkü. eğer geriden gelen takımsanız işiniz çok zor çünkü. siz zar zor 3 puan almayı başarabiliyorsunuz ancak galatasaray öyle mi ? çıkıyor takır takır takır maçlarını oynuyor ve 3 puanı alıp zirveyi ve yerini koruyor. çok sinir bozucu bir durum eğer fenerbahçeli iseniz. bu yıllardır hep böyle devam etti ve hala da devam edebilmekte. normalde tribün geyiklerini pek sevmem ama yeri geldi söyleyeyim madem.

gerçekleri tarih yazar, tarihi de galatasaray. uefa kupası almak da nedir arkadaşım, yuhhh.

işte o yüzden galatasaray fenerbahçe rekabetini her zaman buram buram özlerim ben. diğer takımları ve dostlarımı tenzih ediyorum.
  • beşiktaşlı kardeşlerimizden birini rahatsız ettiğini gördüğümüz rekabet.

bilezik gibi geçirdikleri için, başka şeyleri özlememiz rahatsız etmiş sanırım. biliyorsunuz en son kupa maçında bilezik gibi geçirdiler...
  • ne ezik takım bu beşiktaş, niye özleyelim zaten sahibiz. seni sallamıyoruz.
  • bundan sonra 2.lik için yapılacak olan rekabettir.

sizi bundan mahrum edecek yok gençler, şampiyonluk için bizimle rekabet hoşunuza gitmiyorsa aha 2. lik orada
  • fenerbahce-galatasaray rekabetidir. galatasarayı öne yazip çakallık yapmanın lüzumu yok.
  • bugünlerin tadını çıkar beyinsiz kardeşim.

sizin mağduriyetler yakında başlar merak etme.
  • fb'lilerin ve gs'lilerin birbirlerine güzelleme yapmasını sağlayan özlem.

kızkardeşler yine çok eğlenceli gençler *
  • hazirlik macinda antep'i yenip avrupa sampiyonu olmus gibi sevinen gorgusuz besiktaslilari uzmustur, ulan 4 hafta once sizi yendik o kadar sevinmedik.
  • türkiye için her zaman en çok beklenen ve heyecanlandıran derbi olacaktır ama böyle giderse beşiktaşın maçları her zaman daha güzel olacaktır.