şükela:  tümü | bugün
  • rektörlüğe atandığı günden beri (yaklaşık 2,5 ay) her gün birinin tebrik etmeye geldiği yeni akdeniz üniversitesi rektörü. sanıyoruz ki bu tebriklerle çok meşgul. çünkü bizzat kendisinin mezun olduğu tıp fakültesi öğrencileri kaç gündür kendisine ulaşmaya çalışıyor, taleplerini iletiyorlar ancak kendisinden hala bir dönüş yok. gerçekten gelen gideni aratıyor.
  • rektör olduğu günden bu yana sürekli haberlerde gördüğümüz bir hanımefendi. inşallah politik kariyer hazırlığı değil de gerçekten işini iyi yaptığı içindir.
  • ülkemizde uygulanan covid 19 aşısının 3.fazini gonüllü olarak olan ilk kişilerden biridir.
  • kendisini tanımam etmem. nasıl bir bilim insanıdır hiç bir fikrim yok.

ancak muhittin böcek'in tedavisi sırasında o kadar öne çıktı ki bu popülarite bana suni ve itici geliyor.

aynısı şimdi aşı denekliği sürecinde yaşanıyor.

ben gündemi ekşi sözlükten takip ederim. detay gerekirse ntv sitesine bakarım. tarafsız olduğundan değil, haber dili en sade olanlardan.

ntv'de maksimum haftada bir kocaman fotoğrafı ile haberi çıkıyor.

bu durum bir akademisyenden çok vitrin süsü izlenimi oluşturuyor. bu kadar öne çıkmamalı.
  • yüzüne aşırı müdahale yaptırmış ve sanırım kendine pr'cılar da tutmuş. sürekli bir taşın altından çıkıyor. medyanın gözü önünde durma kaygısı güden akademisyenlerin asli görevlerini yapacak vakitleri kaldığından şüpheliyim.
  • çin aşısının yeni reklam yüzü olan rektör.
  • çin aşısını ilk vurulanlardan
  • en kısa zamanda meltem girişindeki kara ucubeyi söküp yerine rahmetli cengiz bektaş'ın tasarladığı kolonları yeniden diktirmesini umduğum rektör.

diktirmez ve bir maazeret bile etmezse, önceki rektör mustafa ünal ve o kara ucube'nin mimarı ibrahim bakır'a duyduğum öfkenin aynısını ona da duyacağım!
  • önceki entryler kesinlikle doğru. başa geldiğinden beri cb'nin akrabasına baş sağlığı, mühittin böcek'e şifa, kendisine aşı, roket takımıyla sohbet falan derken uzaktan eğitim sınav yönetimi ve öğrenci problemleri gibi mesleki sorumluluklarını boşluyor.