şükela:  tümü | bugün
  • benim hocam youtube kanalında türkçe videolarına renk katan türkçe hocası. bu güne kadar izlediğim en muazzam türkçe hocası. 2016 kpss'de beni ezip geçen türkçe kısmına dair umutlarımı artırmış durumda.
  • örtmenim canım örtmenim. allah senden razı olsun örtmenim
  • çok sempatik,sevecen öğretmen.verdiği örneklerle derse renk katıp,öğrencileri gülümsetiyor.
  • benim hocam kanalında ders anlatan hoca. türkçe denemesini aldım. gereksiz yere o kadar zorlamış ki her çözmeye başlayışımda söyleniyorum. verdiğim paraya acıyorum. bu kadar zorlamış demek ki müthiş ders anlatıyor diye videolarına baktım... neyse sussam iyi olacak... türkçe denemesini alacak olanlar iyi düşünsün. zaten zorlu bir süreç iyice psikolojinizi bozmayın*.
  • ders anlatımı gayet iyi olan türkçe öğretmeni. soru bankası ve türkçe deneme kitabı ile ilgili olan eleştirilere katılıyorum. özellikle 20. sorudan sonra başlayan ikili paragraf soruları resmen başımı ağrıtıyor diyebilirim. ösym bir soruda, bir doğru cevap ve bir çeldirici kullanırken öznur hocam malesef bir doğru cevap ve iki çeldirici kullanmış. denemelerde sonuçlarım genelde hüsran oluyor diyebilirim. 30 soruda 21-23 arası doğru, geri kalanı yanlış. bu da oldukça moralimi bozuyor.

vicdan editi şunu söylemeden geçersem içim rahat etmez. ben öznur hocam sayesinde 21-23 bandına çıktım. onun videoları sayesinde 10-12 netlerden buralara geldim. dediğim gibi tek sıkıntım deneme kitaplarındaki 20. sorudan sonra başlayan ikili paragrafların zorlamasıdır.