• markaya ait kullandığım bazı ürünleri hakkında kişisel deneyimlerim:

o3rss serum: cildimde herhangi bir etkisini gözlemlemediğim üründür. zeytinyağı içerdiğinden yoğun yapısı sayesinde çok az miktarda kullanılıyor ve uzun süre bitmiyor. sanırım tek artısı da bu. kokusu berbat ama olumlu bir etkisini görseydim tekrar almayı kokusuna rağmen düşünebilirdim. özellikle dekolte bölgemde yer alan kılcal damar çatlakları üzerinde denedim fakat görünüşünde bir değişim olmadı.

ozonlava volkanik maske: gözenek küçültme vaadi dışında cilt tonumdaki renk açılmasını gözlemlediğim bir ürün. tekrar almam.

glam anti-aging serum: çekirdek kokuyor. çekirdek çitlemeyi seviyorsanız sizi rahatsız etmez. beni etmedi. o3rss serumla dönüşümlü kullandım. cildimde aydınlık bir görüntü sağladı. çünkü o3rss serumu aylardır kullanmama rağmen böyle bir gözlemim olmamıştı. 1 al 1 öde kampanyasını görür görmez tekrar satın aldım.

tabby göz çevresi bakım kremi: göz kremleri genelde 15 ml olur ve iyi bir markadan 150 tl altında bulmak zordur. bu krem 30 ml ve indirimde 149,90 tl’ye denk gelince denemek için aldım. krem yapısı yoğun olduğu için gündüz kullanıma uygun değil. sadece geceleri kullanımla uzun süre bitmiyor. sadece nemlendirdiğini düşünüyorum. başka bir numarası yok.

yani özetle kuş konmadı. cilt kanseri bir arkadaşıma doktorunun tavsiyesi üzerine öğrendiğim temiz içerikli kozmetik markası diye aldım ama daha etkili başka markalar var. ayrıca tüm kremleri yağ içerdiğinden sıcak havalarda ağır geliyor. gündüz sürmek her mevsimde zor. kış aylarında bakım rutininize ekleyip deneyebilirsiniz.
  • sivilce ve izlerini geçirdiğini iddia eden ama hiçbir işe yaramayan kozmetik firmasıdır. yüzlerce liraya aldığınız ürünlerin faydasını bırakın zararını görüyorsunuz. volkanik maskesi alnımda minik sivilceler çıkardı. probiyotik köpüğü cildimde sivilce yaptı. toniği yüzümü yaktı. ürün cildinizde çalışıyor dendi. yüzümü yakarak çalışıyosa hiç çalışmasın. ürünlerini her cilde uygun diye satıyolar bir de rezalet. paranızı çöpe atmak istiyorsanız, buyurun ürünlerini satın alın.
  • sanırım bir tek benim memnun kalmadığım, temiz kozmetik iddialı marka. yıkama köpüğü aşırı kurutuyor, orion nemlendiricisi ise çok çok az sürmeme ve masaj yapmama rağmen yüzümde çok ince streç film varmış gibi hissettiriyor ve kaşındırıyor. kil maskesi de hiçbir etki yaratmadı. üstüne bir de sivilceler pütürler oldu cildimde bu yaştan sonra. sivilcelerden biri yanağımın içinde top gibi kaldı resmen, geçmiyor. tester olmadığı için komple set almıştım arkadaşımın tavsiyesi üzerine, çok pişmanım.
hesabın var mı? giriş yap