şükela:  tümü | bugün
 • belli ki bir manowar fanı kendileri.
 • yardımsever, paylaşımcı bir yazar. takipteyiz efenm.
 • allah bilir neye maruz kaldı garibim... sabahın 6 sında mesaiye başlayıp geri kalan zamanda sürekli sözlükte "tinerci" diye dolaşan tiplerle uğraşmak adamı bazen çileden çıkarıyor, olmadığı biri gibi davranmasına sebep olabiliyor... kendisine benim yaptığım gibi "beşiktaş maç başlıklarında ve beşiktaş ile ilgili başlıklarda şu anahtar kelimeleri aratıp engelle butonunu kullanmasını tavsiye edeceğim..."

  tinerci
  karga
  3. büyük
  üçüncü büyük
  kargalar
  tinerciler
  yine üçüncü
  üçüncü

  eğer dediğimi yaparsa sözlüğü daha çok sevecek ve olmadığı biri gibi davranmak zorunda kalmayacaktır...
  sevgiler...
 • basarisiz troll, engelle gec.
 • engelle geç, demişler ama ona bile değmez.
 • beşiktaş'ın sözlükteki seslerinden biri. o ses hiç kısılmasın inşallah.
 • sıradan beşiktaşlı, renkliler demeden entry yazamıyor garibim. sözlük böyle adamlarla iyice kahvehane havası yakalıyor, çay + ayak kokusu karışımı beşiktaş entrylerine devam. sakın o oğuzhan'a küfür ettiğin bir entry yakalamayayım yalnız, süründürürüm. sırf cevap vermiş olmak için entry yazıyor olduğunu anlamak pek zor değil. bir de, şu beğenmediğin yazarın kelimelerini blowjob dilinde ya da gay dilinde yazmanın esprisi kaçalı 5 yıl falan oluyor. biraz update et kendini, sinirlendirmek bir yana güldürüyor bile. argüman üretmekten aciz bir tip olduğunu itiraf ediyorsun sadece.

  senin gibi tipler yüzünden sözlükte rakip takım oyuncularına entry girmek sözlü/yazılı kavga sebebi oluyor. her senin takımını tutmayan adam yorum yaparken oyuncunu karalamak için özellikle yazıyor olmak zorunda değil. benim gözümde selçuk inan ne kadar boş bir futbolcuysa, oğuzhan özyakup da o kadar küçük maçların büyük oyuncusu. bitti, fikrim bu yani. illa peşime laf yetiştirmek zorunda değilsin. illa "çekemeyen renkliler" diye ağlamak zorunda değilsin. takım böyle tutulmuyor, futbol böyle yorumlanmıyor. dış mihraklar modunu kapa biraz ahahaha neler diyorum ben ya. vallahi bazen kendimi sözlükte değil de, tımarhanede zannediyorum.
 • (bkz: #70071151)

  "sözlükten 10 kere atılmasına rağmen" gibi bir tabir kullanmış. ee benim sözlüğün malum yerlerinde tanıdıklarım olmayınca senin gibi 25 gg ile en ufak bir ceza almadan yazarlık yapabileceğim bir hesabım olmuyor. şu listeye bak yahu.

  http://i.imgur.com/dgzuny8.jpg
  http://i.imgur.com/qbcyyo9.jpg
  http://i.imgur.com/6zogck6.jpg
  http://i.imgur.com/lvsdykw.jpg

  "beşiktaş taraftarlarının nickaltına türlü hakaretler dolu entryler girip onları provoke etmeye çalışan" gibi başka bir tabiri daha var. senin sonsuz uzunluktaki modlog'una bakınca ona buna türlü hakaretler eden tipin kim olduğu gün gibi ortada diyebiliriz sanırım. işin gücün millete hakaret etmek yahu, insanlara bıkmadan yılmadan hakaret ediyorsun. "çık dolaş etrafına bak." gibi bir tavsiye verecek son insansın, önce aynaya bak. her beşiktaşlı gibi malum maddeyle fazla haşır neşir olmuşsun, çok üzücü.
 • (bkz: #70072065)

  benim başlığımı ekşi itiraf'a çevirdi ya bu. kendi hayatında kötü giden ne varsa gelip benim başlığa bana yazarmış gibi yazıyor. oha, ne ilginç tip lan ahahahahaha.