şükela:  tümü | bugün
  • bu haftasonu tanıştığım, içimi aydınlatan aydınlık yüzlü badim benim. gencecik olmasına rağmen son derece olgun ve aklı başında bir insan. ben o yaştayken böyle bilge değildim sanırım :). dinginliği ve sükuneti bana çok iyi geldi, birazcık üzgündüm de:).

bu hayatta en çok dost ve anı biriktirmek lazım. hoşgeldin hayatıma, hep orada kalman dileğiyle. bir gün kedileri sevdireceğim sana :).
  • dostum olur kendisi. arkadaşlığımız kitaplara, filmlere konu olacak şekilde başladı ve dostluğa dönüştü. bir tek o olsa yeter diyebileceğim bir insan oldu. iyi ki var!
  • yazdığım bir entrye önceden yazdığım başka bir entrynin detayını refere ederek cevap yazan güzide biri.

o kadar şaşırdım ki anımsadığı şeye, badilik makamının deniz manzaralı, çift banyolu suitinde kendisine yer ayırdım.

gelmeden önce haber ver canım, havuza da gireriz.*
  • tam bir yay burcu kadını. *
  • sıcacık kişiliğini doğrudan hissettiren sözlükteki güzel yürekli insanlardan biridir kendisi. tanımış olmaktan mutlu olduğum, son dönemde badi listeme eklenen insanlarla ortak noktasının ilginç şekilde ankara olması da ayrı bir sürpriz benim için. başkent çekiyor galiba, zaten o da sevmiş angara'yı.*

sözlük yazarlığının karşılığını yüzde yüz bulabileceğiniz bir yazardır kendisi. cümlelerinin, tespitlerinin ve sohbetinin hayranıyım. dünya görüşünü ve damıtılmış zevkleri paylaştığım insanları bulunca böyle, büyük mutluluk duyuyorum. muhalifliği hayat boyu esin versin onu tanıyan herkese. ve hep buralarda olsun o gözü pek duruşuyla.