şükela:  tümü | bugün
  • ak parti'ye vuranı sözlükte itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.

bu sözlük uludağ sözlük gibi bir yer haline gelmiş.

ak parti burayı da ele geçirmiş. yazık.
  • chp’nin içindeki en gerizekalı adam bence bu.
  • cumhurbaşkanı ve tüm kollarının hedefi haline geldikten sonra, dün akşam "cumhurbaşkanı benimle karşı karşıya çıkacak ve rehin alındığımızda olanları, bizi buraya kimin nasıl getirdiğini açıklayacak, ben her şeyi göze aldım" demiştir. aktroller bundan sonra harekete geçti.
    adam devlet çıkarları ve gizliliği nedeniyle konuşmadığını ama altında çok farklı şeyler olduğunu ima ettikten sonra adama bel altı, bel üstü vurmaya başladılar.
    ciddi korkmalarını gerektiren şeyler var. çirkin saldırıları, öztürk yılmaz ın seceresini araştırmaları bundan.
  • beni ilgilendiren ülkenin itibarının yerle bir olması. telefonda kimle konuşup konsolosluğu boşaltmamış? bunu da söyleyin satılmışlar. bu yaşananların esas sorumlu telefonda talimatı verendir. memleketin itibarını terlikli orospu çocuklarına çiğneten de odur. çok güvenmiştiniz değil mi terliklilere, beyinsiz terliksiler!
  • 50 milyon euro rüşvet alan bakanı bu kadar gündem yapmamış yandaş haber sitelerince ve sözlük aktrollerince fazlasıyla gömülen şahsiyet.

bu nedenle sempatimi kazanmıştır.
  • hakkındaki iddialar o gün ortaya çıksaydı gerçek derdik lakin aradan uzun süre geçip ardından da adam muhalefete geçince ve akp'nin sikindirik dış politikasına laf edince birden bire bu tür açıklamalar ortaya çıktı.
    bu pöh arkadaş o gün neden konuşmadı?
  • sözlükteki ak troller tarafından son zamanlarda gördüğüm en yoğun itibarsızlaştırma saldırısına uğrayan kişidir. anlaşılan o ki reisi çok kızdırmış :)

ve bu zavallı trollerin argümanı kendileri gibi acınası:

öztürk yılmaz silahını hiç tereddüt etmeden teslim eden bir polis özel harekatçı tarafından korkaklıkla suçlanıyor :)))
  • tam bir mal turnusolu başlık. neymiş kendisini muhasebeci tanıtmış. "ben konsolosum" diye ortaya mi atlayacakti? sonra adamlar şak diye kaldırsınlar, yetmezmiş gibi "kafir tc'nin konsolosunu kaldırdık" desinler. propaganda yapsınlar. kağıt imzalatsinlar. asıl eleştirilmesi gereken bir dış işleri bakanının devletin eski bir bürokratıni günlük siyasete alet etmesi.

edit : bu çomar sürüsünün algısına gelmeyin. sinan oğan baskindan önce gece oturumunda baskın olacağını söylediğinde akp rize vekili t*şak geçmişti.
  • ben bu adamın chp'ye girmesini değil de hangi mülakatlardan geçerek dışişleri personeli olup sonrasında konsolosluk ve büyükelçilik payelerini alabildiğine şaşırdım doğrusu.

adam vergi dairesi veznesinde memur değil, üst düzey memurdu arkadaş.

vay anasını...
  • an itibariyle cnn'de evlere şenlik demeçler vermiştir. neymiş efendim, saldıralar oluyor devlet binalarını güvenli yerlere taşımalıymışız, üst düzey devlet görevlilere zırhlı araçlar falan... böyle bir mantık, böyle bir muhalefet olabilir mi hiç? peki ya bu halk ne yapsın? bizler sokaklarda dahi yürüyemeyecek boyuta geliyorsak terörü bu boyutlarda hissedebiliyorsak bürokrasinin ayrıcalığı nedir? sizlerin görevi halk güvenliğini temin etmek, türkiye cumhuriyetini daha iyi şartlara kavuşturmak değil mi? efendim, güldürmeyiniz kendinize.