şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #45827338)

(bkz: #45831679)

(bkz: #43848997)

rakamlarla oynar gibi insanların duygularıyla oynayan bir muhasebeci.
  • 15 temmuz'da korkudan belediye başkanının evine saklanan genel başkanı gibi tırsak chp'li vekil.
    bunların cesareti laftadır ancak, konu memleket olunca kaçacak delik ararlar.
  • 50 milyon euro rüşvet alan bakanı bu kadar gündem yapmamış yandaş haber sitelerince ve sözlük aktrollerince fazlasıyla gömülen şahsiyet.

bu nedenle sempatimi kazanmıştır.
  • o 'şerfsiz, adi orospu çocuklarına' konsolosluktayken rest çekseydin de bu memleket taşaklı konsolos görseydi kenan'cım. topluluk olarak, silah sesi duyduğunda fare deliğine girebilecek korkalıktaki karı kılıklıların çıkıp ekranda küçük eniştelik yapması ne kadar büyük ezikliktir yahu.

(bkz: muhasebeci kenan)
    (bkz: beni kamufle edeceksiniz)
    (bkz: göt korkusundan battaniye altına saklanmak)
    (bkz: kafama su tabancası dayadılar)
  • ak parti'ye vuranı sözlükte itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.

bu sözlük uludağ sözlük gibi bir yer haline gelmiş.

ak parti burayı da ele geçirmiş. yazık.
  • ekşi sözlüğün ne hale geldiğini, daha doğrusu ne mal olduğunu bir kez daha ortaya koyan başlık. koordineli bir şekilde ak trollerin haysiyet cellatlığı yaptığı, zamanın 'uslu çocukları' olarak tanımlanan ışid canavarları tarafından kaçırılma teşebbüsüne uğrayan eski konsolos.
  • nedense siması bana muhasebeci kenan lakaplı orospu evladı ödlek bir bürokratı hatırlatan siyasetçi. kendisini tenzih ediyorum elbette.
  • nedense dışişleri mensubu havası vermeyen, daha ziyade belediyede zabıta memuruna falan benzeyen şahıs. 1996'da dışişleri'ne girmiş sanırım. dışişleri'nin hala dışişleri olduğu dönemde girebilmesi anlamlı. hangi ay girdiğini bilmiyorum ama refahyol döneminde ise refah/dyp parti teşkilat desteği, fetö veya başka türlü cemaat bağlantısı vb olması kuvvetle muhtemel.

bir çok kamu kurumunda 96-97 girişliler bugün başkan, gm falan üst pozisyonlarda. en alt memurlar da dahil olmak üzere -96 veya +97 girişliler ile bunların farkı o kadar bariz ki. adama bakıp giriş yılını yüksek doğrulukla tahmin edebiliyorsunuz.

neyse, daha çook kokusu çıkacak besbelli.
  • haysiyet cellatlığı ile saldırı altına alınan eski konsolosumuz.
    lütfen devam edin paralı köpekler, tasmanızı çıkarıp koyun böyle yazdığınız şeylerle ki kafanıza engeli vurup tertemiz bir sözlük oluşturalım kendimize.

kaç kuruşa sattınız lan kendinizi? eğitimsiz, ahlaksız, aşağılık aktroller.
  • bazı şahısların musul mevzusunu deşerek eleştirmeye çalıştığı ülkenin yetişmiş, dürüst bürokratı, milletvekilidir.

kudurun,
    sinir krizleri geçirin,
    yalan üstüne yalan uydurmaya çalışın,
    hakaret edin,
    çırpının,
    gözleriniz daha bi' belirginleşsin.