• bu adamı konuşturmayın diye şuralarda yalvardım, twiter da elli defa 50 yere mesaj attım ama yok!
    tam camileri yıktılar polemiği devam ederken adam habertürk de çıkıp benim dilim her yerde kullanılsın, ezan da türkçe okunabilir gibi boş beleş laflar edebiliyor! ya senin habertürk’te ne işin var? adamlar senin gibi keki bulmuş zaten iki kelimeyi bir araya getiremiyorsun gaf yapmadan! sorulan soruya vermen gereken cevabı veremiyorsun, ne işin var bi de partiden habersiz programa katılıyorsun?
    gerçi kendi de haklı, partiye ben programa çıkacağım dediğinde sakın ha! sen çıkma ülennnn dendiği için kaçak çıkmak en mantıklı....

bu sebeplerden kesin ihraç talebi ile yüksek disiplin kurulu’na sevk edilmiş! umarım oy birliği ile şutlarlar!

http://www.hurriyet.com.tr/…line-sevk-etti-41012998

dili her yerde kullanılsınmış! ulan gel de deme, ezanla kuranla dinle kitapla ne işin var da gelmiş türkçe okunsun diye saçma sapan açıklama yapıyorsun arkadasım yaa! sen kimsin? türkçe okunsa dine diyanete verecek sanki kendini. ulan bu çomar dediğimiz insanların nefret etme sebebi bu işte. bu zihniyetten insan nasıl tiksinmez ?
    şu herifin halkı kandırmak için dini kullanan tiplerden ne farkı var hay arkadaş küfür edicem bari bitireyim entryi!

edit: fikrini söylemiş sorun yok diyen arkadaş; bu adam senğn benim gibi biri olsa, yazar çizer olsa eyvallah ama cumhuriyet halk partisi millet vekili olarak orada.
    mart ayında seçim var! adamlar ekonominin anasını siktiği için yine döndüler camileri ahır yaptılar, yok ezanı bile türkçe okuttular polemiğine, kaybettikleri oyları, böyle toplamaya çalışırken senin özgür düşünce ve fikirlerine sokarlar!
    git evde arkadaş ortamında konuş, ulusal bir kanalda bir partiyi zora sokarsan, seçim stratejisini yerle bir edersen varmadıklarına dua etsin ben olsam kılışdarın yerinde, allah belamı versin tekmeyle kovardım partiden!
  • adam konuyla ilgili utanmadan şöyle dedi lan; benim hazırlık içinde olduğumu bildiğin ve yönetemediğin partiyi bana kaptırmamak için beni tasviye etmeye çalışıyorsun... söylediklerimin arkasındayım...

şaka gibi bu adamı sınıf başkanı seçmez ilk okulda çocuklar, almışlar vekil yapmışlar allahım açıklamalara bak...
hesabın var mı? giriş yap