şükela:  tümü | bugün soru sor
 • parti içi disipline sevkedilen öztürk yılmaz'ın kemal kılıçdaroğlu'na zehir zemberek sözlerle saldırıp, meydan okuması.

  sonunda bir yiğit çıktı meydana.

  haber
 • ezan türkçe okunmalı dediği için disipline sevkedildiği söyleniyor. atamızın bir sözünü söylemek istiyorum (bkz: bu bir din değil dil meselesidir.) helal olsun dediğim bir meydan okumadır.
 • al birini vur ötekine. ikisindende ne chp'ye ne türkiye'ye fayda gelmez. ülkenin milyon tane sorunu var ezan türkçeleştirilsin diye ortaya çıkıyorlar. bu mu en büyük problemimiz? niye gidip ekmeğine yağ sürüyorsun akp'nin? yazıklar olsun hepinize.
  edit :imla
 • akp'nin en sıkıştığı dönemde partinin aldığı kararları çiğneyerek canlı yayına çık. sonra parti programında da olmayan ve chp'nin de oylarıyla kaldırılan bir uygulamayı gündeme getir. akp'ye tutunacak, günlerce propaganda malzemesi yapacakları bir konuyu canlı yayında dillendir. yetmediği gibi seni buralara getiren adama basın açıklamasında saygısızlık yap.

  partiden ihraç bile az kalır bu adamın bu yaptıklarından sonra.
 • danışıklı dövüştür.
 • bu çıkış yılanın dokunması çıkışıdır. bundan önce kurultay için destek verme, kılıçdaroğlu'na destek metnine imza atmayanlardan olma hatta seni cumhurbaşkanı adayı yapsa tek cümlesi ile o zaman dikatatör değil ama yaptığın açıklamaların parti disiplinine uymadığı gerekçesi ile disipline sevk edildikten sonra bir anda kılıçdaroğlu diktatör oluyor. çıkarınız bitince bu durumlara düşmeyin. ya zamanında çıkış yapın safınızı belli edin ya da böyle açıklamalar yapmayın.
 • sende de seni partiye alan ve lider olduğunu iddia eden tenekede de mustafa kemal atatürk'ün milyonda biri kadar yürek ya da vizyon mu var da bu konuya giriyorsun demek istediğim, içi boş meydan okuma.

  atatürk hayatta olsa darağacında sallandıracağı iki tane lüzumsuz ve cumhuriyet düşmanı paçavranın mahalle kavgasını izliyoruz.
  bu organizmaları ülkenin tek ilerici kesiminin başına bela eden sisteme de, kendisine ilerici, kemalist, atatürkçü ya da cumhuriyetçi deyip de bu rezilleri hala chp'nin başında tutan yığınlara da yazıklar olsun.
 • muharrem ince son kurultayda kameraların önünde ''adalet istiyorum'' diye haykırmıştı. adalet yürüyüşü yapan kk.'na (aday olmak için ''imza yeter sayısının'' eksik olduğu iddiası üzerine.)

  şimdi de öztürk yılmaz ''sen diktatörsün'' diyor kk'na.

  kk'nun , rte hakkında yaptığı en ağır ve haklı eleştiri konularıydı bu hususlar. ne gariptir ki şimdide kendi partisinin vekilleri tarafından aynı konulardan dolayı eleştiriliyor.

  çok garip bir durum.

  yaşattığını yaşamadan ölmezmiş insan derler eskiler.

  ne kadar da haklılarmış.
 • gürsel tekin'in gündem ve ekip dışı kalmasıyla, tüm çırpınmalara rağmen yanıt alamaması sonucu mücadeleye gizliden başlamış olması kanıtı.