• her sayıda kişiye rezervasyon aldıklarını söylediler. anladığım kadarıyla hafta içi yer bulmak sıkıntı olmuyor. yemekleri süper lezzetli. abd'dekini niye beğenmediğimi hatırlamıyorum. keşke o zamanki ssg'yi karşıma alıp konuşabilsem. ona biraz akıl verebilmeyi denemek isterdim. ama yapamam. o çocuk çoktan gitti ve bu yaşlı adam ondan tek geriye kalan. bununla yaşamak zorundayım. ıslah olmak mı? ne zırva bir tabir! o yüzden hiç durma formunu damgala, evlat, ve vaktimi harcamayı bırak. çünkü samimi söylüyorum, zerre umrumda değil.
  • etiler subesi'nin onunde bulunan atlarin cinsel organlari bulunmamaktadir. soldaki at ileri dogru bakarken sagdaki at hafif kafasini cevirmis gibi durmaktadir.

rezervasyonsuz gidilince yer bulunamadigi icin atin yaragi ile falan ilgileniyorsunuz ve gotum gotum mekandan ayriliyorsunuz.
  • menüsündeki " dynamite shrimps /scallops" denilen bu deniz tarağı karides karışımı şey hayatımda yediğim en güzel şey olabilir. en ama en ama en..

bence herkes işini gücünü şu an bıraksın gitsin yesin..
  • eğer bir sıkıntı çıkmazsa türkiye'deki ilk şubesini ekim ayında etiler'de açacaklar.
  • dynamite shrimps gibi aşmış bir lezzete sahip olan mekan. garsonları da son derece kibar ve ilgili. fiyatlar da öyle çok uçuk değil. çin yemeği sevenler mutlaka denesin derim.
  • herkes belirtmiş zaten, menüsünde bulunan en güzel şey dynamite shrimps'tir. yiyip de sevmeyenine henüz rastlamadım. şu ana kadar iki kez gittim, ana yemekler bence ortalama. olur da menüden bir gün dynamite shrimps'i çıkarırlarsa müşteri sayıları da yarıya falan düşer diye tahmin ediyorum.
  • gitmedim fakat menülerini gördüm. mecbur muyuz kardeşim hepimiz ingilizce bilmeye? ben biliyorum tamam meslek icabı, ama herkes mecbur mu, türkiye burası. yazsana türkçe bir yemek adı yazabileceklerine. kime neyin havasını atıyorsun? tamamen özentilik.

öbür yüzde 50 tutup aha arapça yazıyoruz biz de dese hoşuna gider mi? yaa, öyle o işler.

türkçe, türk ve türkiye diye boşuna demiyoruz. dilinizi koruyun, aptallık etmeyin. elinizdeki değerleri yaşatın.
  • bulvar 216 avm ataşehir'de 2. şubesini açti. etiler'e nispeten daha şık. sadece dynamite shrimps bile yemeye gidilir. "fortune cookies"'leri kaldırılmış.
  • kapandığına üzüldüğüm ama kapanmadan öncesinde gidebildiğime sevindiğim restoran. hayatımda ilk ve son kez karides yedim dynamite shrimp ismindeki efsanesiyle. deneyim amacıyla gidilecek bir restorandı benim için tıpkı od urla gibi. gerçekten de ikisi de güzel birer anı olarak kaldı. belki normalde hiç tatmayacağım şeyler tattım ki çok severim bu hissi.
  • dondurmali kizarmis muzu, kucuk orgazmlar yasatabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap