şükela:  tümü | bugün
  • ailesine sövülmesine eyvallah diye karşılık veren ve böyle şeylere takılmayan şahsiyet.
  • youtubenin güzel olduğu zamanlarda gençliğimizin zevkli geçmesinde etkisi olmuş şahıstır kendisini çok özledik şu sıralarda sanırım bir müzik grubu kurmuş ve spotifyde albümlerini paylaşmaktadır
  • 6 senelik takipçisi olduğum eski youtube içerik üreticisi, şu sıraların twitch yayıncısı. youtube türkiye'nin kalite olarak zirve yaptığı dönemlerde, mecranın en orijinal insanlarından biriydi. dönemine göre çok iyi bir takipçi sayısına da ulaşmıştı ki sonuna kadar hakediyordu bunu. sonralarında "artık zevk alamıyorum" diyerek youtube'u bırakma kararı aldı 3-4 sene evvel. bu bile kaliteli bir insanın yapacağı bir davranıştır bence. sırf izleniyor ve binlerce takipçisi var diye zevk almadığı bir işi yapmaya devam etmedi. şu an milyonlarca izlenen youtube kanallarının bu işten inanılmaz zevk alarak yaptığını düşünmüyorum mesela, tamamen şöhret ve gelir sevdası. kendisi zevk aldığı işleri yapmaya odaklanan bir insan. youtube işini bıraktıktan sonra bir müzik grubuna dahil oldu, onu da bıraktı. yaptığı işlerde devamlılığı yok çünkü anı yaşayan biri anladığım kadarıyla. yoksa türkiye standartlarının çok üstünde bir anlayışa sahip her konuda, komünitenin nasıl leş olduğunun çok iyi farkında. oyun içeriği üretmeye düzenli devam etse jahrein'in 1-2 tık üstünde olurdu şu an. eğer okuyorsa sevgilerimi yolluyorum kendisine.

sarhoşum vuhuu.
  • professional online game player.

gamer değil ha, player. işte bu yüzden seviyordum bu sapık herifi.