şükela:  tümü | bugün
  • film fena değil, sadece beklediğimden de uzun geldi. narcos'u 2 saat içine sığdırmışlar gibi hissettim, farklı bir şey yoktu.
  • narcos sayesinde escobar bu ülkede epey popüler oldu. eli kanlı uyuşturucu satıcısı olsada katilleri ve uçağının menzili yetmediği için ada satın alıp hava alanı yapacak kadar parasının olması gibi sorunlarını pratik yollarla çözme konusundaki herkesin içinde olan duyguyu yaşadığı için ülkemizde çok sevilir. son zamanları hariç asla sivillere zarar vermeyen, gecekondu bölgesini yıkıp yıktığı gecekonduda oturanlara bedava sıfır ev yapan, hastane okul vb.sosyal işlere giren biridir.
    ülkemizde öyle çok sevilir ki mezardan dirilip seçime girse kemal kılıçdaroğlundan daha fazla oy alır.
  • dün akşam atlas sinemasında izlediğim film. güzeldi. bir an bile sıkılmadım. en iyi yanı kostüm tasarımıydı bence. tam oturmuş döneme kostümler. senaryosu da diyalogları da güzeldi. zaten sadece javier bardem olması bile yeterli ya neyse. gidip sinemada izleyin, bunu hakediyor bu prodüksiyon.
  • türk ceza kanunua göre 6 aydan iki yıla kadar hapis cezası ile sonuçlanabilir.

(bkz: suçu ve suçluyu övme suçu)
  • karı koca iyi oynamışlar.
    penolope da gelişme var.
    en büyük eksiklik,kolombiya kravatı göremedim.
    köpeğin bağlı olduğu sahnenin benzeri seksenlerde şalvar içine kedi şeklinde uygulandığını duymuştum.
    en korkunç sahne o diyebilirim.
    ufak gençlerin scario olarak eğitilmesi aklıma doğuda daha çıkmak için kandırılan gençleri getirdi.