• önceden belirlenen hızda istikrarlı bir biçimde koşan koşucu. bu sayede, birlikte koştuğu kişilerin hızlarını ayarlamalarına yardımcı olur.
  • melankolik bir the amps albümü. mom's drunk, bragging party, first revival pek bir şahanedir. full on idle daha sonradan title tk de de kullanılmıştır ama burdaki daha bi güzeldir sanki...
  • telefonumda kullandığım uygulama. ne kadar yürüdüğüm ya da koştuğum, kaç kalori yaktığım, yürüdüğüm yol güzergahı gps haritasına kadar her şeyi gösteriyor. ayrıca kendinize bir hedef seçip ona göre plan yapılabiliyor. bir çok uygulama kullandım buna benzer, en iyisi bu diyebilirim.

edit: sildim, bataryanın anasını ağlatıyor.
  • böyle güzel bir uygulama var. gün içinde katettiğiniz mesafeyi, attığınız adım ve harcadığınız kaloriyi hesaplayan bir uygulama. plan ayarlayıp, aylık challenge'lara katılabiliyor, sonucunuzu paylaşabiliyorsunuz.

mesela 10k steps challenge. her gün 10 bin adım yürüyoruz.

sosyal medyasındaki tayfası da kafa, dünyanın her yerinden insanlar var. fotolarını, egzersiz durumlarını paylaşıyor. bayağı cesaretlendirici, pozitif insanlar.

https://itunes.apple.com/…-tracker/id600446812?mt=8
  • yarışlarda hız ayarlayan kişi, tempocu. örneğin 10 km'lik bir koşuda tişörtünün arkasında "pacer" ve "50:00" yazar. onunla beraber koşulursa yarış 50 dakikada bitirilecektir. aynı yarışta farklı tempoda (pace) koşan başka tempocular da vardır, hangi tempoda koşmak istenirse o tempocunun arkasında takılmak yeterlidir.
  • indiana pacers takımında yer alan her bir oyuncuya verilebilecek isim.
  • bugüne kadar kullandığım en iyi fitness tracker. aşırı detaylı ve gelişmiş bir uygulama, apple health ile de sync edilebiliyor. kendi içindeki community de sıralama yapması, challenge lar yapması vs insanı gaza getiriyor. free versiyonu gayet yeterli. tavsiye edilir.
  • yeni bir susermiş.
  • uyusuklugumu paylastigim tembel birey. orgutlenmek lazim aslinda, topluma faydasi olmayan usengecler klubu falan kurmak lazim, ya da uykuya tapanlar klubu gibi bir organizasyonda kendimizi bulabiliriz.
  • az önce aşk üstüne sıkı muhabbet yapıp, kimselerin bilmediği biçok şeyi paylaştığım süser.
hesabın var mı? giriş yap