şükela:  tümü | bugün
 • yamahanin elektro gitar modellerinden biri.
 • "ilk entryin ben olsam ne olurdu?" diye diye dertlendigim hayatta numerik anlamda da olsa ardimsira dizilmisligi olan(onumsira hiza aldigim kisi ise efendisizdir), suncacikligini bildigim ve buncacikligina takip ettigim bir super deger insanidir pacifica.

  yillar var ki yetenegi karsisinda isirmaktan parmagim dolama oldugu halde san sohret para pul ruzgarlari yerine, "yapamasinlar" enerji ve kudretini arkasina alip dunyayi yerinden oynatacak binlerce produksiyonun altinda goremediginiz bir imzanin sahibi olmus, felegin sillesini yemis bir kader kurbanidir.

  sozluk genelinde entrylere sigdiramadigim nice dahiden daha dahi, nice adamdan daha adam bir guzel kardesimdir, ustamdir.
 • ikinci çağın başlarında yaşamış ünlü hobbit ozanı. "ben de sevdim elf sultanı, elften gayrı yare varmam" sözleri (kendim diye söylemiyorum ama) bu üstün ırkın "tadını aldın mı bırakaman" özelliğini en güzel yansıtan dizelerden biri değildir de nedir? şarkıdır, türküdür, güzellemedir. bütün bunların dışında pacifica benim nadir zaferlerimden birine şahitlik etmiş mük-kem-mel bir insandır, bestecidir, söz yazarıdır, ses san'atçısıdır. depeche mode şarkılarını bambaşka melodilere register etmiş olmamın sorumlusudur. tek kusuru sarışınların güzel olduğuna dair sarsılmaz görünen inancı, ama bak, herkes yanlışlarından dönüyor*, gelecek de bir gün gelecek.
 • su anda evinden entry girdigim, ama ev sinirlari icinde bulunmayan, muthis fikirleriyle ve besteleriyle hastra olunasi insan. *
 • yamahanın yaptığı gerçekten takdire şayan bir gitar. klavye çok rahat ve bunun yanında iyi bir ekipmanla süper sesler verebiliyor.
 • amerika bazli, 15 nisan 1949 yilinda yayina baslamis, bugune kadar masraflarini dinleyicilerden aldigi yardimlarla cikarabilmis, sol tandansli radyo networkunun adidir. gunumuzde kendisine bagli, degisik bolgelerde yayin yapan 5 istasyon vardir (bkz: wbai ny). yolu amerika'ya dusupte izledikleri/dinledikleri haberlerden bunalanlara bir soluktur pacifica, siddetle tavsiye olunur.
 • kendine has bir insan olup şu aralar neşeli kişiliğinden biraz ödün vermiştir. tatil yapması gerekmektedir. zira gözünün altından yere uzanmaya çalışan mor kütleler 'oraa,oraa' diye böğürmektedir oksijene, atmosfere. kardeşimden öte insan evladıdır.
 • biçare gönüllerin troubleshooting'i, yeri geldiğinde tuzlu ayranı, yeri geldiğinde kan şekeri dampingine pansuman şekerli gıda'sıdır pacifica.

  hayatın gidişatı içerisine hali hazırda patronu rolünü başarı ile yürüten mr likidite eşi benzeri olmayan,beşbenzemez bi insan olarak gönüllerde kanayan bir yara olmuş,çok çektirmiştir pacifica kardeşime.ama pacifica yılmamıştır…didinmiştir,devinmiştir.taşı sıkıp su kıvamına getirmiştir.mr likidite taşdan su çıkaran pacifica’ya hayret etmiş,şaşı bakıp şaşırmıştır.araları kimi zaman nane-limon kıvamına gelse de taklalarla yuvarlanmakta,geçinip gitmektedirler.

  bir sarışın kadar sararmıştır baharları. veya sarıya boyanmıştır bir sarışın tarafından. mrs “dışı pek bi güzel ama içi konusunda yorum yapmaya gönlüm el vermez”'dir. mr likidite’nin çektirdiği, mrs “dışı pek bi güzel ama içi konusunda yorum yapmaya gönlüm el vermez”’in (kısaca kendisine mrs dıpebigaikyoyagev diyelim,kelime israfı olmasın) çektirdiği yamacında deve ebadında bi hayvan üzerindeki kulağın memesi büyüklüğüne tekabül eder.yazık olmuştur, ve hatta günah olmuştur bu seven gönüle.90 dakika boyunca taraflar centilmence mücadele etmiş, kimi dakikalarda çok kombine ataklarla taraflar göze hoş gelen bi futbol sergileyerek mutlu olmuşlardır. hakemin uzatmaları oynattığının farkında olmayan ve istanbul tuzla bölgesinden 4.hakem’in kaldırdığı tabelayı,kendi kalesinde dvd izlemek sureti ile ancak ray charles kadar net gözümleyen pacifica, mrs dıpebigaikyoyagev’in 35 metreden yolladığı füze ile sevenlerini üzmüştür, maçı 1-0 mağlup kapatmıştır.

  maç sonunda mikrofonlarımızı pacifica’ya uzattığımızda kendisi: “rakibin gücünü biliyorduk.biz de iyi hazırlanmıştık.çok koştuk,elimize geçirdiğimiz fırsatları değerlendiremedik.önümüzdeki maçlara bakacağız” demiştir.

  mor gözaltları,çıkan damarların sona ereceği günlerin umudu ile çarpaktadır pacifica’nın ortadan zooooort diye yarılmış yüreği.

  çok yaşa pacifica,mutlu ol pacifica. iyi ki varsın!!
 • her hafta kendisine karşı mücadele ekibin kimi oyuncularının "haftanın kare ası" na abone olması alışılagelmiş bir durum haline gelmiş, avrupa yakasındaki volkan tadında takılmaya başlayan insan evladıdır.
 • sayesinde kafayi siyirdigim insandir, besteleri ile kan alan insan olmustur gozumde.